Športové puzdro na ruku

Ahojte :)

Dnes tu máme recenziu jedného produktu zo stránky www.postovnezdarma.cz. Táto stránka je známa so svojimi kladmi, no aj mínusmi. Musím povedať, že ja som nemala žiadne problémy s nimi. Produkt mi prišiel do 20 dní a na to, že je to z Českej republiky je to veľmi rýchlo. Väčšinou to trvá tak 30 dní. Pre mňa veľké plus za toto. :) Tento produkt nájdete priamo po kliknutí  SEM :) 

Teraz k samotnému produktu. Dnes hneď keď som to našla v schránke má "zaujal" obal. Príde vám to v takom igelite doslova. Aspoň toto. Tomuto produktu sa nemalo čo stať - možno preto. som ale zvedavá ako to robia s inými vecami. Ja som toto puzdro kupovala pre môjho ocina - on je športovec. Musím sa priznať, že mu to vyčarilo úsmev na tvári, no späť k recenzii. 

Toto puzdro je čiernej farby. Keď som to rozbalila nič z neho netrčalo - ani nitka !!! Konečne. Často sa stáva, že pri takýchto veciach trčia nejaké časti. Dnes je výnimka. Prišlo to absolútne neporušené, čisté a dokonca to stále malo ten zápach obchodu. Je to silná čierna farba, žiadna slabota. Čo mňa prekvapilo je to, že aj keď je toto puzdro robené pre iPhone 4S, tak do obalu pasujú aj iné mobily. Jeden zo skúšaných budete vidieť aj na obrázku. :) To je veľké plus aspoň pre môjho ocina, ktorý stále mení telefóny. Nemusíte hneď meniť aj obal, keďže to nie je lacná záležitosť. To sa dostávame k cene. V kamenných obchodoch nájdete toto puzdro oveľa drahšie a práve preto vám chcem poradiť radšej riskovať a kúpiť to na internetovom obchode. Napríklad na tejto stránke, to stojí LEN 4,88 eura. čo je naozaj lacné. Videla som to už aj za 10 euro, ba dokonca za 15, 60 eura. Tak túto stránku vám môžem len odporučiť. 


Ja som s celým týmto produktom spokojná a môj ocino tiež. Puzdro je vlastne také, že sa tam dá nastaviť hrubosť, resp. zapnutie, ktoré sa dobre prispôsobuje. Treba tiež povedať, že zapnutie je na princípe suchého zipsu, čo môže byť ako plus to aj mínus. Myslím si, že tento zips vydrží ale aj dážď a teda pre mňa to je skôr plus. Dá sa s tým rýchlo manipulovať a nie je problém to dať dole či nahodiť hore. To je na takých pretekoch dôležité aby ste sa nehrali so zapínaním nejakého puzdra. :) 

Čo sa týka materiálu, tak táto látka je hrubá a nevyzerá nekvalitne. Vyzerá byť presne opačne. Je hrubá a má tam miesta, ktoré sú podšité, takže niektoré veci z toho naozaj nevypadnú. Môžete si tam pripnúť aj kľúče a o mobil sa nemusíte báť. Mobil je v bezpečí. Tento produkt by sa nemal prať v práčne, skôr ručne. A to kvôli tomu obalu, ktorý je priehľadný aby ste videli na ten mobil. Tvar puzdra je presne vymodelovaný na tvar ruky - ramena. Poviete si, že človek je každý iný a nemôže sa to prispôsobiť. Práve preto som to skúsila aj ja. Ja a môj ocino máme úplne inú ruku a dočkala som sa výsledku. Samozrejme pozitívneho. Puzdro skvelo sadlo na moju hornú časť ruky. :) Môj ocino sa stal modelom :) 

Dúfam, že sa vám článok páčil. Môžem vám povedať, že toto puzdro je výhra ako povedal môj ocino. On je veľmi spokojný a prevažne kladným spôsobom zapôsobil aj na mňa. :) Môžem vám to odporučiť a ak nie priamo toto puzdro, tak všeobecne túto stránku. Nebývajú s ňou problémy a všetko ide veľmi ľahko :) 

xoxo
Aďka 

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.