Recenzia:Sprchový gél

Ahojte :)

Chcela by som sa vrátiť k recenziám a k takým blogovým veciam. Tento blog bol zameraný aj na recenzie a tých bolo pomerne málo v poslednej dobe. Chcela by som to napraviť a v blízkej dobe sa môžete tešiť hlavne na recenzie, no nebude chýbať ani Vianočná  séria s viacerými článkami. Na všetko bude čas :) 

Dnes vám prestavím produkty, ktoré všetci poznáte. Boli to limitky cez leto. Ja som si to kúpila tak v polovici leta. Je na čase spraviť recenziu. Videla som, že sa ešte teraz predávajú v plnom prúde. To bol ten moment, kedy som si povedala, že spravím recenziu. Možno nenájdete priamo tieto, no také isté len s inou "príchuťou" áno. Nájdete ich teda  v DM drogérií. Mňa stáli 1 euro každá. Sú to produkty od značky Balea. Od tejto značky sa nikdy nečakajú zázraky, no nikdy to neboli ani prepadáky. Aspoň u mňa ... Mňa osobne zaujal obal. Farebné obaly plné energie spravia dojem na každého. Človek si pripadá oveľa mladší. 

Moja najlepšia vec, ktorú som mohla spraviť bola tá, že som si vybrala edíciu s Mangom. To je tá oranžová. Krásny farebný obal ma dostal. Veľkosť balenia je 300 ml. Mne sa to zdalo veľmi málo, keďže som zvyknutá na veľkosti cca 500 ml. Bola som prekvapená ako dlho mi to vydržalo. Vydržalo mi to vlastne od polovice leta do teraz. Teraz sa nachádzam pri dne a už do bude za chvíľku spotrebované. Okrem obalu ma zaujala aj vôňa. Tá je silná a vždy keď pri ňu čuchnem, tak si spomeniem na bezstarostné detstvo. Ľahnem si do vane a idem oddychovať ... Evokuje to vo mne pocit oddychu a načerpávania sily. 


Čo sa týka používania, tak to je jednoduché. Normálne keď ste vo vani či v sprche na mokrú pokožku nanesiete a masírujete až kým sa vám nevytvorí pena. Je na vás koľko si to necháte pôsobiť. Výsledky ? Tak tie som nejako nezaznamenala. Na obale nie je nič napísané a teda neviem ani čo by to malo robiť. Moju pokožku to maximálne zjemnilo, no nie hydratovalo. Okrem dobrého pocitu som nič iné nespozorovala na svojom tele. Pokožka je jemnejšia a vláčnejšia. Je to dobrý pocit ... Keby si to mám kúpiť znovu, tak to nespravím. Nenechalo to vo mne nejaké skvelé pocity. Za to 1 euro ale som nečakala, že to bude robiť zázraky. Možno pre dobrý pocit si to niekedy kúpim. Stále ich nájdete v regáloch. Regále sú stále plné a myslím, že táto limitovaná edícia bude trvať ešte dlho. :) 

Čo sa týka tej limetky - zelené balenie. Tak to je presne to isté. To mám dokonca stále plné. Mala ho používať sestra, no nejako jej to asi nesadlo. Tiež krásne vonia, no limetky tak necítim. Cítim niečo silne chemické a nie veľmi príjemné. Mojej sestre to nevonia, mne zas celkom áno. Je to na každom čo si zvolí. Najlepšie je ísť do obchodu a vybrať si priamo tam, kde môžem k tomu čuchnúť. :) 

Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší :) Máte tento produkt doma ? Aký máte zážitok ? Pomáha vám ? Napíšte mi do komentára :)

xoxo
Aďka

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.