Recenzia:Schauma

Ahojte :)


Tak aj dnes je tu ďalšia recenzia. Sľúbila som a sľuby sa majú plniť. Dnes mi padol za obeť šampón od veľmi známej značky. Ja som tomuto šampónu neverila, no idem od začiatku a poviem vám celý môj príbeh.  
Môj príbeh začal, keď moja sestra chcela zmeniť šampón. Nevedeli sme vôbec aký. Bežala v telke reklama presne na tento produkt. Mne to prišlo ako šampón pre deti. Doslova ma zmiatla tá farba. Takú farbu spájam vždy s malými deťmi. Nedávala som tomu veľké nádeje. Ale skúsila som. Hneď na začiatok vám otvorene poviem, že nebola som s ním spokojná. Takto. Bola som spokojná, no nie nadšená. Môj obľúbený šampón je stále od Syosu :) Avšak, nebola to katastrofa. 

Ja mám vlasy s lupinami. Tento šampón je pre vlasy, ktoré sú rýchlo mastné, majú zle končeky a sú pri korienkoch suché. Ja mám vlasy s lupinami a suché. Preto mi to nič veľmi nespravilo. Mojej sestra veľmi pomohla a kupuje si ju neustále. Ten obal je krásny, farebný. Poslednú dobu ma berú farebné veci. :) Tento šampón má v sebe ošetrujúci proteín. Ten za všetko dobré môže. Toto balenie je veľké 400 ml. Ja som bola spokojná, no nie nadšená - ako som už spomínala. Človek si musí nájsť šampón, ktorý vyhovuje priamo jemu a mne je zbytočné vám tu hovoriť o tom, aký je dobrý. Mne môže sedieť a vám nemusí. Preto nechcem hovoriť aký je skvelý a nútiť vám môj názor. Nenútim vám ho a nehovorím, že si ho musíte ísť kúpiť. Ale je dobrý !!! :) To vám môžem zaručiť a ak máte rýchlo mastné vlasy, tak si ho kúpte - možno bude sedieť aj vám. 


Mne sa páči a som sním spokojná. Tiež vám príde, že točím stále o tom istom ? :D Som spokojná a je to pravda. Vôňa je plná chemikálii ale je tam cítiť jahoda. :) Aspoň mne to tak príde a sama neviem opisovať vône. Myslím si, že sú tam cítiť jahody a taká tá typická vôňa šampónu. Veď viete ... :) 

Najlepší pocit je keď si ho nanesiete na vlasy a nechávate si ho pôsobiť vo vlasoch. Krásny pocit ! Ako to pomaly ide do vlasov. Skvelé ... Viete, že ste pre vlasy spravili niečo  dobré a ešte vám to aj pomôže. Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší. Máte ho ? Aký máte s ním zážitok ? Názor ? Zanechajte to v komentári :) 

xoxo
Aďka 

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.