Recenzia:Garnier Fructis

Ahojte :)

Dlho tu nebola recenzia, nie ? Ako vždy, bude to recenzia ala Aďulik Sun. Tak žiadne komentáre typu, že to nie je recenzia nechcem čítať. :) Nemám viac informácii na začiatok , tak idem hneď k recenzii. Tento šampón mám zo stránky www.notino.sk :) 

Ako prvému sa budem venovať obalu. Svetlá modrá farba je výrazná a tak zaujme veľmi rýchlo. Na prednej strane môžete vidieť ako vždy názov. Toto balenie je veľké 250 ml. Zo zadnej strany nájdete zloženie. To v=am sem písať nebudem. Dôležité je, že je to citrus detox a teda obsahuje látky, ktoré majú vaše vlasy posilniť, majú sa zlepšiť končeky a dokonca sa majú aj lesknúť. Tieto informácie tam nájdete asi v 6 jazykoch. Čo sa týka vône, tak je silná, prenikavá kyslá vôňa. Voňajú tam citrusy a taká klasická vôňa šampónu. Ale vôňa je skôr citrusová. Najlepšie je keď ležíte vo vani a dáte si šampón na vlasy. Cítite ako vám šampón vyčisťuje pokožku hlavy a vôňa je krásna. Rozplýva sa po celej kúpelní ... :) Tento šampón je na spomínané lupiny a ich zničenie. :) 

Tento šampón nájdete -  Garnier Fructis  :) Možno sa pýtate na cenu. Cena nie je vôbec veľká. Je dokonca lacnejšia ako v normálnom kamennom obchode. Stojí 2,74 eur. Naozaj sa to oplatí ... Výsledky ? Výsledky sú veľmi dobré. Lupín som sa naozaj zbavila, nevracajú sa a dokonca moje vlasy sú také ľahšie. Sú objemné a myslím si, že mi naozaj pomohol. Mala som jednu skúsenosť s jednou nemenovanou značkou a mala toto isté obsiahnuté v sebe - aspoň to bolo na obale. Viete aký bol hrozný ? Nič nepsravil, lupiny som mala až tak, že zo mňa snežilo a o mastných vlasoch ani nehovorím. Preto chápem ak máte niekto zlú skúsenosť. U tejto značky - Garnier - sa vôbec nemusíte v tomto báť. Čo na obale, to je pravda. A to sa stáva málokedy. 


Názor ??? Tento šampón nie je na použitie, ktoré je každý deň. Treba šampóny meniť a aj značky. Vlasy budete mať oveľa lepšie.Skúste to ... Tento šampón na mňa zapôsobil a určite si ho budme kupovať častejšie. Som rada, že som mohla dostať tento produkt zo spolupráce. Názor mám teda veľmi pozitívny. Naozaj a to neklamem. Odporúčam naniesť a poriadne pomasírovať, nechať pôsobiť aspoň 10 minúť aj keď to bude štípať. Keď začnete mať pocit, že vás štípe, tak to nastáva moment kedy sa zbavujete svojich lupín. Nechajte sa vyštípať. Nie je to vôbec škodlivé. Naopak to pomôže. Štípanie býva niekdy nepríjemné a to je jediné mínus, o zas na druhej strane radšej niečo vydržím a zbavím sa hrôzostrašných lupín. Nemyslíte ? Ja si to myslím. Pozor ale na oči. V očiach je to naozaj nepríjemné a dokáže to aj poškodiť oči. To však každý šampón. 

Tu je link na všeobecné produkty na vlasy - Vlasová kozmetika :) Každý si tam niečo nájde. Skúste a neoľutujete. Táto stránka je hlavne známa svojou hlavnou úlohou a to sú parfúmy - má to aj v názve. No aj tak na tenjto stránke nájdete skvelé produkty na rôzne veci a časti tela. Nezabúdajte : Kto hľadá, nájde ... :) 

Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší. :) 

xoxo
Aďka 

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.