LIFE: Bojnice a Cafe Merlo

by - 8:27:00

Ahojte :)

V tomto diely by som vám chcela povedať čosi o akcii Strašidlá v Bojniciach a tiež o kaviarni (ako je to zvykom práve v tejto sérii). Začala by som priamo strašidlami, keďže o tých to bude iba okrajovo. Táto akcia sa koná už každoročne posledný aprílový a prvý májový víkend, no keďže tento rok majú výročie, tak sa rozhodli to predĺžiť na tri víkendy. Téma strašidiel bola "Vládca Času" a išlo v podstate o to, že na svete nie je iba dobro, ale aj zlo. Účasť bola celkom dobrá, no pamätám si roky, keď bolo oveľa viac ľudí. Každoročne a tradične je bohatý program od folklóru až po modernejšie žánre. Tento rok nechýbal ani jarmok, ktorý bol tvorený z remesiel, ale aj klasických stánkov. Človek si našiel to, čo chcel - aspoň podľa mňa. Prikladám vám sem fotky aj priamo z jarmoku. Ono my sme mali celkom zlé počasie, keďže sme mali stále pod mrakom a pod chvíľou pršalo. To bol aj dôvod, prečo sme si sadli priamo do kaviarne na pešej zóne. Tá kaviareň sa volala Cafe Merlo a bola fakt dobrá. Presne túto kaviareň mám rada z Prievidze, kde je na námestí a je tam bombovo. A tak sme šli v podstate na istotu, i keď tu to vyzeralo úplne inak.. Veď vám o tom viac poviem nižšie v článku... ... a potom sme išli do Cafe Merlo ♥ Táto kaviareň sa mi páči hlavne vzhľadom. Prídete dnu a hneď na vás číha tá správna atmosféra. Personál bol tiež veľmi milý a vôbec sme dlho nečakali, kým za nami prišli. Majú na výber z horúcich čokolád, limonád, káv či čajov, no aj alko či klasické nealko. Tiež si nájdete to svoje ak máte radi zmrzlinové poháre či malé dezerty. Vyzeralo to výborne a hlavne to výborne chutilo. My sme si dali zmrzlinový pohár, ktorý bol výborný. Cenovo sa to pohybuje v strede - ani drahé, ani lacné. Niečo medzi. Káva tam stojí do 3 euro, tento náš pohár stál 4,50 či zákusky majú do 3 euro rovnako. Záleží podľa výberu. Tiež môžete si sadnúť aj vonku a tak si užívať krásne počasie.... 

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a do komentára mi môžete napísať, kde ste na káve boli naposledy vy? Kde radi chodíte? Teším sa na vaše komentáre s tipmi! :) 

xoxo
Aďka

You May Also Like

0 komentárov

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.