Srdcovky #5

by - 18:55:00

Ahojte :)

Po dlhšej dobe tu máme opäť nejaké tie pravidelné články. Hmnn, teda tento formát som "vymyslela" už dávno a predsa tu máme len piaty diel. Čo vám poviem.. ja na tieto pravidelné články úplne zabúdam. Tentokrát som sa rozhodla, že to napravím a môžete sa tešiť aj na kozmetické hriechy, ak si túto sériu niekto pamätá, i keď bol vlastne iba jeden diel. O tom ale potom... Dnes som si pre vás pripravila srdcovky, teda obľúbené produkty, ktoré som si za posledné mesiace obľúbila. Určite sa mrknite aj na video, kde vám o týchto produktoch hovorím viac. Zvolila som video, keďže sa lepšie počúva ako sa číta... A určite mi napíšte do komentára pod článok či by ste chceli aj viac videí. Všetky dôležité linky sú pod videom...


Ja som si pre tento článok vybrala tieto konkrétne produkty: Hydratačná, látková maska, rúž od značky Rimmel, make up od značky Revlon, Gélovú linku v ceruzke od značky Avon - Mark, Argánový olej na vlasy, parfém, konturovaciu paletku od značky Make up Revolution.

A tu je sľúbené video:Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil. Trafili sme sa do nejakého produktu? Aký produkt je váš obľúbený? Teším sa na vaše komentáre... 

xoxo
Aďka

You May Also Like

4 komentárov

  1. Presne ten istý parfém mám doma a je super. Vôňa je pekná a aj výdrž je celkom fajn, čo ma prekvapilo. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tu látkovou masku jsem si také velmi oblíbila!! :)

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovedaťOdstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.