RECENZIA: Sprchový gél s levanduľou

by - 9:17:00

Ahojte :)

Po dlhšej dobe tu máme opäť recenziu na produkt, ktorý mám z eshopu www.bionatural.sk. Konkrétne som si vybrala sprchový gél s vôňou, príchuťou levandule. Poviem vám jedno hneď na začiatok... Ja som sa zamilovala. A prečo? To sa dozviete nižšie v článku... 
Hneď na začiatok by som povedala taký ten základ ako je cena a podobne. Cena je teda necelých 5 euro za 250ml (moje balenie) a necelých 11 euro za 1 liter. Sprchový gél je s vôňou levandule. Ja túto vôňu milujem. Vôňa je dosť výrazná, nos stále je príjemná. Levanduľa, resp. jej extrakty dokážu uvoľniť napätie, upokoja myseľ, bojujú proti stresu. Tento produkt nie je testovaný na zvieratách. Tento produkt je vhodný pre celú rodinu a môže sa používať každý deň. Obsahuje oleje, napríklad sezamový či olivový olej. Takže je pochopiteľné, že sprchový gél vám nebude vysušovať pokožku a na tele je veľmi príjemný. Nádoba je z mäkkého plastu, pričom vrchnák je z hliníka. Konzistencia gélu je gélová, trošku hustejšia. Farbou mi pripomína pivo alebo nejaký rastlinný čaj - môžete vidieť na fotke. 

Čím si ma sprchový gél získal? 

Práve svojou vôňou. Tá je krásna, výrazná, no stále nedráždi. Sprchový gél má upokojujúce účinky vďaka extraktu z levandule. Pleť nie je vysušená po použití. Po aplikácii je pokožka veľmi jemná, príjemná na dotyk. Nezaznamenala som žiadnu alergickú reakciu. Stačí použiť malé množstvo, keďže sprchový gél bohato pení. Mne vydržal viac než mesiac a to je už čo povedať pri mojej spotrebe. Je super a ja som s ním veľmi spokojná... Môžem iba odporučiť so všetkými desiatimi prstami! Dúfam, že sa vám dnešná krátka recenzia páčila a teším sa už teraz snáď na ďalšiu recenziu. Do komentára mi môžete napísať aký je váš obľúbený sprchový gél? Teším sa na vaše komentáre... 

xoxo
Aďka

You May Also Like

2 komentárov

 1. Tiež by som ho rada vyskúšala! ;) :)

  www.annslifea.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ak budeš mať možnosť, tak určite skús :)

   Odstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.