PHOTO DIARY: Medzinárodný deň detí - Nitrianské Pravno

by - 12:40:00

Ahojte :)

V tomto článku som sa rozhodla, že vám ukážem fotky z osláv MDD v Nitrianskom Pravne. Ja som tento rok bola na viacerých oslavách a tak vyjde viac podobných článkov (minimálne ešte jeden). Táto akcia prebiehala pohodlne. Deti a rodičia si mohli vychutnať program, ktorý bol či kultúrny alebo športový. Mali jednu súťaž, tak mohli skúsiť šťastie. Dostávali sladkosti. Prebiehala krátka škola tanca. Mali k dispozícii dva stánky - pukance a perníky. Mohli si zaskákať na "Žirafe". A skoro som zabudla... prebiehalo tam aj DIY akcie, takže ste si mohli vyrobiť náramok či niečo z hliny. Akcia bola príjemná. Počasie prialo a bolo krásne slnko. A snáď vám prinesú tú atmosféru aspoň moje fotky... akciu hodnotím veľmi pozitívne a poďme už na fotky :)

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil. Teším sa už teraz na ten ďalší článok! :) Môžete mi do komentára napísať ako oslavujete MDD vy? Oslavujete ho vôbec? Teším sa na vaše komentáre... 

xoxo
Aďka

You May Also Like

2 komentárov

 1. Och, škoda že už nie som dieťa, sviatok potom ani neoslavujem. :D

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dieťa je stále ukryté v nás :) Aspoň sa to hovorí :)

   Odstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.