Môj meninový deň

by - 11:48:00

Ahojte :)

Včera bol ten deň, kedy sa oslavuje na celom Slovensku moje meno. Konkrétne meno Adriána, keby niekto nevedel. Ja meniny málokedy nejako oslavujem, no tento rok to bola výnimka, keďže som dostala super meninový darček a to konkrétne deň v Aquaparku v Turčianskych Tepliciach. Tento deň som si užila a s tými najbližšími a poriadne som si oddýchla. Vypustila som všetky myšlienky, ktoré som mala v hlave, všetky problémy, skúšky, školu a iné drobnosti, ktoré ma ťažili. Bola som iba ja a voda. Ja a pokoj. Ja a ticho. Musím sa priznať, že som si to naozaj užila. Vypla som. Doslova. Načerpala nové sily do boja nazvaným život. A som pripravená na všetko. Aspoň sa tak cítim, čo je super. Rozhodla som sa, že vám sem pridám pár fotiek, ktoré som spravila priamo v Aquaparku a tiež pred ním. Možno vám trošku priblížim aj ten super pocit. Inak keby vás to zaujímalo, tak v Aquaparku nájdete aj plavecký bazén, pre deti bazén, divokú vodu, ale aj horúce kúpele, takže si tam nájdete čo potrebujete... Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa už na ďalší článok! Do komentára mi môžete napísať či ste tu už boli? Chodíte do takýchto vodných parkov? Teším sa na vaše komentáre... 

xoxo
Aďka

You May Also Like

4 komentárov

 1. Věřím, že sis den užila a dodatečně přeji všechno nejlepší. Já byla o víkendu na Podhajské a bylo tam skvěle. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne :)
   Tak tam je tiež super, tiež si si to musela užiť poriadne :)

   Odstrániť
 2. Bezva článek, taky bych jela někam do aquaparku a jinak se spožděním vše nejlepší :-)
  www.jdeocestu.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.