♥ Vyhliadka Bojnice ♥

by - 8:30:00

Ahojte :)

Tento článok vzniká dnes úplne spontánne. Bola som v Bojniciach na vyhliadke už pred pár týždňami. Rozhodla som sa, že vám nejaké fotky ukážem, keďže som dnes na ne narazila a myslím si, že je to tam naozaj kúzelné. Čo si myslíte vy? Tento článok je vlastne taký photo diary, no aj tak dúfam, že sa vám to bude páčiť. My sme tam išli na podvečer a nikto tam ešte vtedy nebol. Ootom sme navštívili salaš, ktorý je veľmi blízko a dali sme si klasicky halušky :) Prostredie je krásne, romantické. Ja som si to tam užila a to som tam bola iba pár minút. Všetkým odporúčam :) A poďme rovno na tie fotky... 

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil. Teším sa na vaše komentáre, kde mi môžete napísať či ste boli v Bojniciach a ak áno, tak čo ste tu videli? 

xoxo
Aďka

You May Also Like

10 komentárov

 1. Krasne miesto :), nedaleko Bojnic sa narodila moja mamka, mam rada tie miesta, niekedy sa tam musim ist pozriet a pospominat :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite choď, teraz sú krásne - hlavne na jar a v lete :)

   Odstrániť
 2. Odpovede
  1. to je pravda :) Som rada, že sa páči :)

   Odstrániť
 3. Aj napriek tomu, že bývam na Slovensku, som na zámku ešte nebola. :D Musím to napraviť. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Odpovede
  1. A to je pravda :) Táto vyhliadka je nová - od kúpeľov krásna prechádzka :)

   Odstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.