Trendy, ktoré ma už nebavia a nemám ich rada

by - 17:33:00

Ahojte :)

Tento článok vznikol veľmi spontánne. Už dávnejšie som písala na moju FB stránku, že ak máte nejaký tip na článok, tak mi určite napíšte do komentára a niekto z vás sa ozval a napísal tam tento tip článku. Ja som si to zapísala a teraz som sa k tomu dostala. Tento nápad mi prišiel veľmi vhod, keďže ja trendy sledujem, no neriadim sa s nimi. Takto, aby som to vysvetlila... Trendy sledujem, vidím čo je aktuálne in a čo sa nosí, no neriedim sa s nimi, keďže nie všetky sa mi páčia, nie všetky by mi sadli. V tomto článku som sa rozhodla skombinovať trendy, ktoré sa mi nepáčia alebo ich rovno nemám ich rada. Vopred hovorím, že sa jedná o môj subjektívny názor, takže verím tomu, že sa nájdu ľudia, ktorým sa tieto veci páčia a budú ich nosiť. Jasné... Každý by mal mať svoje právo na názor a ja ho nikomu neberiem, tak mi neberte ani ten môj. Do komentára mi napíšte či sme sa v niečom zhodli alebo čo vám vadí? Teším sa na vaše komentáre a poďme rovno na trendy... 
1. Bomber - Verím tomu, že teraz ma polovica z vás odsúdi, ale fakt sa mi nepáčia tie bundy. Podľa mňa to nerobí dobrú postavu a málokomu fakt sedí. Teraz sa to rozmohlo vo všetkých možných farbách a veľkostiach. Niekto to nosí aj vo veľkosti oversize. Nechápem tých ľudí, no neodsudzujem ich, nech nosí každý to, čo sa páči jemu... Každý by mal nosiť to, v čom sa cíti dobre.

2. Chokers - Aj tento trend ma obišiel a to na kilometre.  Mne sa to nikdy nepáčilo.. nepáčilo sa mi to už ani keď som bola malá a deti to nosili. Rovnako sa mi to nepáčilo, keď to nosili americké youtuberky a celebrity a v rovnakej vlne som zostala aj vtedy, keď sa to dostalo k nám. Mne sa nepáči fakt, že mám mať niečo na krku. Podľa mňa to vyzerá ako obojok a fakt sa mi to nepáči. 

3. Preťahovanie obočia a pier-  Mám namysli preťahovanie obočie, že namiesto obočia vám vzniknú dva veľké, tučné pruhy. Rovnako tak pier. Ja chápem, že niekto má malé pery a chce väčšie pery, no toto robí efekt škody a nie prospechu. Naozaj... A verím aj tomu, že tie vaše pery nie sú na tom až tak zle! 

4. Topánky na vysokej platforme- tento trend nemám rada už od leta.  Keď som videla dievčatá, ktoré majú 8cm platformu, ledva v tom behajú, majú sandále a každý krok je neistý. Verím tomu, že niekto v tom vie behať, no mne sa to nepáči ani na nohe. Zdá sa mi, že to nohy deformuje a nejako zle to na mňa celkovo pôsobí. Možno sú to pohodlné topánky, no neprišla som im na chuť... 

5.  Metalické rúže- Neviem či ste si všimli, no v poslednú dobu začínajú aj na Slovensko a Česko prichádzať s metalickými rúžmi. Tento trend sa mi nepáči. Zdá sa mi to veľmi neprirodzené, lesklé a pripomína mi to strašne egyptské filmy a faraónky, ktoré nosili také pery - hlavne teda ak sa jedná o zlatú, bronzovú a podobné farby. 
Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok! Ak by ste chceli pokračovanie alebo máte tip na nejaký článok, tak mi napíšte do komentára! Určite mi napíšte či sme sa v niečom zhodli, prípadne aký trend vadí vám? Teším sa na vaše komentáre. 

xoxo
Aďka  

You May Also Like

12 komentárov

 1. Čo sa týka bombery, myslím si, že pristane iba dievčatám s chudšou postavou, inak len zbytočne rozširuje a skrátka nesedí. Čokerom som na chuť neprišla ani ja, jediné, čo sa mi zdá celkom pekné je taká tá zaviazaná šnúrka na mašličku:) Ale seba si v tom neviem predstaviť:D

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak som rada, že nie som sama, lebo som si myslela, že budem :D áno... tá šnúrka na mašličku by sa dala, ale niekedy to vyzerá fakt divne :D ale niekedy to vyzerá veľmi decentne...

   Odstrániť
 2. Taky se neoblékám podle trendů. Bomber bundy se mi docela líbí, ale žádnou nevlastním. Jinak Chokers se mi též nelíbí. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak som rada, že sme sa zhodli na niečom :) A nie som v tom úplne sama...

   Odstrániť
 3. Osobné nosím topánky na platforme, ale hlavne čižmičky. Mám aj také tenisové, ale hmm málokedy ich nosím..Podľa toho k čomu si ich chcem zobrať :-) sandále sa mi nepáči a ani "papuciam" na platforme som neprišla na chuť :-D naozaj iba tie čižmy �� bomber sa mi páči, ale bohužiaľ nemám postavu na jej nosenie.. :-) chokers - mne sa to osobne páči, ale sama som to nikdy nemala na sebe a ani po rokoch netúžim :-) preťažovanie obočia a pier (?) ..Ani sotk neviem predstaviť a metalické ruže ..K nejakej udalosti, na večierok to musí byť super, ale klasický..Na oslavu napr fuuu to nie :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bomber musí byť na super postave, to je pravda. No niektoré blogerky to ukazujú ako štýlové doplnenie outfitu normálne na nosenie. A preťahovanie obočia či pier... Myslím to tak, že niekto ma malé pery a rúž si nanesie aj za "okrej" pier a vlastne vzniká efekt botoxu, keď ešte správne našpúlia pery.

   Odstrániť
 4. Adka ako inak opäť chválim :D a s tými netrendami sa stotožňujem :D skoro na sto percent :) u mňa je tiež toho veľa čo nemusím :D ak píšeš chokery, mne sa veľmi nepáči ani šialene farebné rozjasnovanie, ktoré fičí posledné mesiace. Tiež som nikdy nepochopila trendu, ktoré fičal a myslím, že ešte stále fičí posledné roky legíny, ale nie v zmysle, že legíny su zle, ale klasické teplákove legíny na maturu či štátnice :D z toho mi doslova vlasy stávali dupkom :D To už rovno prísť v obyčajných teplákoch :D Mne sa tiež strašne nepáči ani tie silonky, resp na štýl falošné podväzky čo strašne fičí už tiež dosť dlhé. Pôsobi to tak neskutočné vulgárne :D to tiež si spomínam na situáciu z vyšky ked jedna slečna tak prechádzala po chodbe k tomu mini sukna, vysoke štekle, blúzka o tri čísla menšia a tieto podvezkove silonky, no bola to hrôza :D ono je veľa takých trendov :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To som rada :)
   To je pravda, ja sa stotožňujem zas v tých tvojich :D ako som písala na FB, tak nemala som problém vyberať. To rozjasňovanie úplne chápem :D Dva strieborné pruhy nie sú fakt milé a ani pekné :D

   Odstrániť
 5. Bomber mě nikdy moc nezaujal, a žádný ani nevlastním. Ale na opak Metalické růže miluji a vlastním jich hned několik :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To ľudí, 100 chutí ... alebo ako sa to hovorí :) Ale chápem.. každému sa páči niečo iné :)

   Odstrániť
 6. Ja som bomberám tiež nejak neprišla na chuť. Hlavne je to aj tým, že na moju vysoku postavu nemožem nikde zohnat taku v ktorej by som vyzerala normálne :-D Chokers tiež nenosím, to s perami a obočim vobec nepraktizujem a nechápem. Topánky na vysokej platforme a všeobecne všetko na vysokom opatku priliš nevyhladávam, kedže vysoká som dosť a metalické ruže som vobec ešte neskušala a nelákaju ma.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to sme sa celkom aj zhodli :) To som rada...

   Odstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.