ROZHOVOR: Lapkinn (módna blogerka)

Ahojte :)


Dnes tu máme rozhovor so skvelou blogerkou. Hneď módnou blogerkou. Keď ešte prebiehala súťaž bloger roka, tak som pozerala blogy, ktoré sa zúčastnili súťaže. Vždy tam nájdem skvelé nové blogy. To isté robím, aj keď je blogerka v CZ. Vždy tam je kopec inšpirácie. Blog dievčaťa, ktoré som dnes vyspovedala, som našla už dávnejšie. Zaujal ma štýl písania a samozrejme fotky, ktoré sú skvelé a farebné. Mňa jej blog s názvom Lapkinn zaujal a vás? Na blogu sú aj iné témy ako móda,napríklad cestovanie. Čo mi odpovedala na otázky sa dozviete ďalej v článku ... 


Meno: Linda Adamčíková

Dátum narodenia: 1992

Obľúbená zahraničná blogerka: Kayture, Olivia Palermo

Obľúbená „domáca“ blogerka: Rebeka zo Style of Becca

Obľúbené hudobná skupina: Korben Dallas

Obľúbená téma na blogu: móda a outfitové články

Motto: Nerob to, čo nechceš, aby ti robili iní.

 PHOTO: Dominik Babušík 
 Kto alebo čo ťa priviedlo k blogovaniu? 

K blogovaniu ma priviedli moji známi, ktorým sa páčilo, ako sa obliekam a čo nosím. Na ich podnet som začala blogovať. Už vtedy som vedela, že móda ma baví a zaujíma a chcem sa tejto oblasti venovať a rozvíjať.

Čo ťa na blogovaní najviac baví? Prečo?

Blogovanie ma baví ako celok, od fotenia outfitov cez písanie článkov až po komunikáciu s čitateľmi.

Čím si chcela byť ako malá? Túžila si byť niekedy slávna? 

Myslím, že každé malé dievčatko má svoje sny o nesplniteľných povolaniach. Ja som snívala o tom, že sa raz stanem speváčkou, herečkou alebo modelkou. Žiaľ, neviem ani spievať, ani hrať a výšku na modeling tiež nemám, preto som sa s ambíciami musela uskromniť. :D

Koľko ti trvá spraviť článok? 

Po pravde, som to nikdy nestopovala. Je to individuálne. Niekedy ho napíšem a pripravím do 15 minút, inokedy nad ním sedím podstatne dlhšie. Samozrejme, do tohto času počítam len prípravu článku ako takého. Ak by som k tomu mala pripočítať aj samotné fotenie, čas by sa predĺžil o minimálne hodinu.

PHOTO: Dominik Babušík
                  Keby si mohla vrátiť čas, vybrala by si pre seba iné hobby? 

Určite nie. Vždy som robila to, čo ma bavilo a napĺňalo najviac a je tomu tak dodnes.


Tvoj blog je prevažne o móde. Čo považuješ za najväčší hriech v móde? 

Za najväčší hriech považujem to, ak dáma alebo pán nosia na sebe silou mocou aktuálne módne trendy len kvôli tomu, že je to momentálne v "kurze". Myslím, že v móde je dôležité najmä to, či sa v danom oblečení dobre cítime a či sme s ním spokojní. Ak sa cítime v outfite komfortne, potom to vyžarujeme aj navonok.

 Všímaš si ľudí, čo majú oblečené, keď ideš po ulici? Komentuješ si to vduchu? 

Určite si všímam ľudí na ulici, no nekomentujem ich. Práve naopak, teším sa z toho, že v uliciach stále vidím viac a viac zaujímavých a veľmi pekných outfitov.

Na blogu môžeme nájsť aj niekoľko článkov z cestovania. Kde by si sa chcela ešte pozrieť? Máš nejaké vysnené miesto, ktoré chceš navštíviť? 

Miest, ktoré by som chcela navštíviť, je veľmi veľa. Chcela by som sa pozrieť do USA, Grécka, Švédska a ďalších severských krajín či na Maurícius. Teším sa, že si postupne plním svoje cestovateľské sny.

Čo robíš okrem písania článku? Aké máš hobby? 

Popri blogovaní pracujem v rozhlase a študujem 5.ročník politológie. Ak mi zostáva popri všetkých aktivitách voľný čas, rada cvičím, pestujem si svoju balkónovú záhradu a čítam.
 PHOTO: Dominik Babušík  
 Čo by si odkázala začínajúcim blogerkám? Nejaké krátke rady? 
Začínajúcim blogerkám by som odkázala, aby blogovali s radosťou a kvôli tomu, že ich to napĺňa. Dôležité je určite pravidelné prispievanie, kvalitné články a fotografie a tiež komunikácia s čitateľmi.
Čo by si chcela dosiahnuť v „blogovom živote“ ? Máš nejaký cieľ, ktorý chceš dosiahnuť? Aký?
Nikdy som neblogovala s cieľom, že chcem niečo dosiahnuť, ale skôr pre radosť. O to viac ma potešili všetky skvelé veci, ktoré prišli. Mojím primárnym cieľom je najmä blogovať pre radosť a inšpirovať ľudí. Ak by sa mi popritom splnili aj moje menšie sny, ako navrhnutie vlastnej kolekcie, bola by som veľmi rada. 
Čo by si odkázala čitateľom môjho blogu?
Nech myslia pozitívne, usmievajú sa, plnia si sny, berú život s nadhľadom a hlavne nech si ho užívajú. :)) 


PHOTO: Dominik Babušík 

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil. Tiež verím tomu, že poznáte Lindu z blogu Lapkinn. P´môžete mi napísať do komentára či sledujete jej blog, prípadne aké blogy sledujete? Teším sa na vaše komentáre. Chcela by som ešte poďakovať Linde za vyplnené odpovede a tiež sa ochotu. Prajem veľa úspechov s blogom, no aj v živote. Držím ti palce, nech ako módna blogerka ešte zájdeš ďaleko! 

xoxo
Aďka


10 komentárov: