ROZHOVOR : Adele 99 (youtuberka)

Ahojte :)

Dnešný článok je opäť rozhovor a tentokrát je to rozhovor s jednou skvelou youtuberkou ! Jej YT kanál je plný super videí,ktoré majú zmysel a nie sú iba výplodmi nejakého 14 ročného dievčatka ! Poradí aj v kozmetike. Mne je veľmi sympatická a práve preto som si ju vybrala na rozhovor do tejto mojej série. Je krásna, super youtuberka a fajn baba. čo viac si priať ? Nebudme vám tu o nej rozprávať - presvedčte sa samy ! 

Meno : Adéla Šatalíková
Dátum narodenia : 1. května 1999
Obľúbené jedlo : špagety carbonara
Obľúbená sladkosť : donuty
Obľúbená hudobná kapela : ABBA
Obľúbený spevák : Ed Sheeran
Obľúbená speváčka :  Meghan Trainor
Obľúbená zahraničná youtuberka : Bethany Mota
Obľúbená „domáca“ youtuberka : Stylewithme
 Moje obľúbené video ! Kto ťa priviedol k Youtube ? 
Natáčet na youtube jsem začala už asi před rokem, ale začátky vypadaly asi tak, že jsem přidala jedno video za dva měsíce, což samozřejmě není úplně recept na úspěch. Opravdu pravidelně jsem se tomu začala věnovat na podzim 2014 a od té doby přidávám několik videí každý týden. Jsem hodně komunikativní, baví mě mluvit a něco lidem ukazovat, proto jsem se rozhodla také začít natáčet. Je to pro mne droga – vždycky když se koukám na nějaké cizí video, mám chuť jít, zapnout foťák, točit, stříhat… Neskutečně mě to baví a naplňuje!
Ľutuješ niekedy, že si začala natáčať na YT ?
     Občas, když si čtu nějaké opravdu ošklivé komentáře. Jednou se o tom dokonce dozvěděla širší rodina a ptali se rodičů jestli jsem v pořádku. Je pro mne těžké tyhle chvíle překonávat, ale mám obrovskou oporu v kamarádkách a to nejen těch nejbližších. Horší už to je s lidmi, s kterými jsem se přátelila dřív, teď narazili na moje videa a ačkoli mě už vůbec neznají, na základě videí mě pomlouvají.
     Jsem teptrve na začátku, takže z videí toho moc nemám (jak po materiální, tak po citové stránce), ale právě proto že mě to baví, můžu si číst ty vaše skvělé komentáře a dostanu se na super skvělých akcí toho nelituju.

Kde hľadáš inšpiráciu na videá ? Čo ťa dokáže inšpirovať ?
     Určitě od zahraničních youtuberek, jejichž videa jsou opravdu na vysokém levelu. Na druhou stranu zbožňuju „naše“ youtuberky a youtubery, kteří mají ve videích takovou domáčtější atmosféru a opravdu pociťuju, jako bych je znala roky a byla jejich kamarádka. Snažím se, aby tohle cítili i moji odběratelé. :)

Charakterizuj svoj blog pomocou 5 slov ...
Kanál beauty a fashion rad! :)      
Vo videách pôsobíš ako extrovertka. Je to tak aj v skutočnosti alebo si introvert ?
     Ve společnosti lidí, které znám jsem jednoznačně  extrovert. Jsem šílená, hodně se směju a ráda si s lidma povídám. Ale když jsem sama někde, kde to neznám, trochu na mě padá úzkost, špatně se seznamuju, ale pak mi stačí chvilka a člověku se otevřu.    
Jeden youtuber raz povedal, že jeho kanál vlastní fiktívna osoba, na ktorú sa hrá. Je to tak aj u teba alebo si to tam naozaj ty ?
     Já si myslím, že ve videích jsem to já. Dobře, jsem  v nich trochu míň šílená než ve skutečnosti, abych se svým odběratelům úplně neznechutila, ale pořád jsem to já.  

Kde vidíš svoj kanál o 5 rokov ?
     Doufám, že to vydržím a pořád budu natáčet. Ale kdo ví, kde bude youtube komplet za 5 let. Přece jenom, před pěti lety ještě drtivá většina nynějších slavných youtuberů nenatáčela. V youtube světě je to dlouhá doba.
Máš nejaký cieľ spojený s YT ?
     Teď je pro mě důležitá hranice asi 10 000 odběratelů, ale vím, že asi bude chvíli trvat, než jí dosáhnu.
Ako by si charakterizovala svoj YT kanál ?
Je to místo, kde se může každý odreagovat, inspirovat se makeup tutoriály nebo třeba outfity. Prostě takový klasický beauty! :)
Ako hodnotíš akciu utubering ? Páčilo sa ti tam ?
     Já jsem tam nebyla pro podpisy, ale užít si to, podívat se na program youtuberů a poslechnout si hudbu. Nebyla to klasická podpisová akce a myslím, že kdyby omezili počet návštěvníků, byla by to skvělá akce! Je to vážně škoda.,

Keby si mohla vrátiť čas ... Začala by si znovu natáčať ?
     Ano! YouTube mi toho hodně dalo.
Čomu sa venuješ mimo YT ? Máš nejaké hobby ?
     Věnuju se hodně škole, chodím na gympl, což mi zabírá hodně času. Taky ráda chodím ven s kamarády, jezdím na bruslích, kole, v zimě lyžuju, ráda cestuju. Nebo taky, samozřejmě, chodím na brigádu.
Čo by si odkázala čitateľom tohto blogu ?
Pokud přemýšlíte o tom, že byste si založili blog nebo youtube kanál, určitě do toho jděte! Začátky jsou vždycky těžké, ale pokud budete mít pevnou vůli a charisma, určitě to zvládnete. Já jsem za svoje rozhodnutí neskutečně ráda a ačkoli mám před sebou ještě hodně dlouhou cestu, jsem odhodlaná dosáhnout vysokých cílů!

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok. To bude možno ďalŠí rozhovor s jednou známejšou youtuberkou ! :) 

xoxo
Aďka 

10 komentárov:

 1. Wooow! Beautiful post my dear!!! This is my new post !!! http://blondelafemme.blogspot.ru/2015/08/blog-post.html Welcome,dear! ))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásně slečna odpovídala, je fakt, že ji ale ani trošku neznám. :)

  www.dendyss.blogspot.cz lifestyle

  OdpovedaťOdstrániť
 3. slečna vypadá moc sympaticky, hned jí dávám odběr :)
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Youtuberku znám, je velice sympatická:)
  Verranda

  OdpovedaťOdstrániť
 5. super rozhovor ,youtuberka je super už jsem některá videa viděla :)
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť