Trip do Prahy

by - 17:49:00

Ahojte :)

Dnešný článok je skôr fotočlánok. Nedávno som navštívila Prahu a chcem vám tu spraviť určitý obraz. Prešla som najviac slávne pamiatky ako Václavák, Karlov most či Orloj ! Všetko sa mi páčilo a bola som z nich nadšená. Samozrejme, musela som si dať aj snáď najznámejšiu kávu :) Praha je naozaj krásne mesto ... Musím sa priznať, že hoci sa mi Praha páči, nevedela by som si tam predstaviť bývanie či školu. Metro bol pre mňa zážitok a rozchodila som ho až večer - presnejšie stanicu Florenc, kde sú tie schody trošku viac prudšie ako iné. :) Tak a teraz samotné fotky ... 


Dúfam, že sa vám fotky páčili a teším sa na ďalší článok. Do budúcna vás čakajú samé recenzie a predbežne 2 rozhovory :) Máte sa na čo tešiť ... ak máte nejaký návrh na rozhovor, tak mi neváhajte napísať. :) 

xoxo
Aďka

You May Also Like

2 komentárov

  1. V Prahe som bola pred rokom na koncerte a nikdy nato nezabudnem♥Praha je moc krásna!
    http://theworldbycornelia.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.