Red sweater is the basis of everything

by - 16:20:00

Ahojte :)

Dnešný článok je opäť z fashion série. Ako vždy, aj dnes vám poviem, že nie som módna blogerka a tá sa zo mňa ani nestane. Baví ma vymýšľať nejaké kombinácie, no nie nič zložité a nič typické blogerské. V mojom živote mi vždy ide hlavne o pohodlie a tak vymýšľam aj outfity. Ja sa chystám teraz cestovať a spúšťať jeden projekt, v ktorom budem potrebovať pohodlie - budem niekoľko hodín vo vlaku. Ja som si na dnešné fotenie zavolala Vierku - moju sestru. :) Dnes je to opäť fotočlánok, no chcem vám povedať, že dnešné fotky som fotila novým telefónom HONOR 6+, ktorý je nový na trhu. Ja som s ním spokojná a môžem ho iba odporučiť :) Viac informácii o projekte sa dozviete už v Pondelok ! :) A teraz ideme na samotný článok ... Biele topánky - Dária 
Náhrdelník "Sovička" - OC Max 
Tričko na ramienka - H&M
Červený sveter - kupované na jarmoku :) 
Čierne šortky - Paradise 
Lak na nechty - perleťový " 1000 a 1 vec" 


Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil, napriek tomu, že to bol skôr fotočlánok. Aké oblečenie preferujete vy ? :) Pohodlné alebo si dávate viac záležať na "štýle" a tvz. "Swagu" ??? Ako ste mohli vidieť, tak pre mňa hlavne je dôležité pohodlie a pre moju sestru tiež :) Teším sa na ďalší článok ! 

xoxo
Aďka 

You May Also Like

10 komentárov

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.