Skvelý moderátor a hudobník v jednej osobe ?

Ahojte :)
Dnešný článok je opäť rozhovor. Tentokrát to nie je nejaká vytvorená hviezda nejakou súťažou či nejakým programom alebo stránkou. Je to človek, ktorý na sebe makal celé roky a teraz sa mu to skutočne konečne vypláca. Je to všestranná osoba, ktorá sa venuje snáď všetkému a všetko mu ide. Dnešný rozhovor je s Viktorom Mydlom. Ja som ho osobne spoznala už pred nejakými rokmi, no už vtedy som vedela, že má niečo do seba. Viac som ho spoznala na jednom hudobnom campe, ktorý je organizovaný jedným fanklubom jedného speváka. Tam som s ním mohla stráviť viac času a nebolo to len pred koncertom, ako dovtedy. Od vtedy som ho stretla niekoľkokrát či na campe alebo aj na koncertoch. Spravil dojem - všetci si myslia, že hudobníci sú namyslení ľudia, ktorí vidia len samy seba. Je to skutočne tak ? Myslím si, že nie je to pravda a tento človek je tým príkladom. Viky je šikovný, inteligentný a hlavne všestranne nadaný človek, ktorý ma pred sebou nejakú krásnu budúcnosť. Čo robí ? Moderuje v jednom rádiu, hrá na gitaru v dvoch hudobných skupinách a je vyštudovaný zdravotný brat. Aby toho nebolo málo, tak je to super človek, s ktorým sa dá dobre porozprávať a má to v hlave zrovnané a vie, kde je pravá a kde ľavá strana. Chápete čo myslím, nie ? Môj názor už viete a teraz je na čase, aby ste si vytvorili ten svoj. Nebudem to zdržovať a ideme rovno na odpovede ...

 
Meno : Viktor Mydlo
Dátum narodenia : 1990 :)
Obľúbená farba: asi ani nemám obľúbenú farbu :)
Obľúbená hudobná skupina: v súčastnosti asi Imagine Dragons :)
Obľúbený spevák: Johnny Cash
Obľúbená speváčka : Katka Knechtová
Obľúbená pesnička :  Podľa nálady. :) Momentálne Ring of Fire
Obľúbené jedlo :  všetko z kapusty :)

      Čím si chcel byť ako malý ? Sníval si o tom, že budeš slávny ? 
      Nooo....ja si nemyslím, že by som bol slávny. Ale je pravda, že dnes ma poznajú ľudia trochu viac :)
      Vieme o tebe, že máš blízko k hudbe. Kto alebo čo ťa k nej viedlo ? Čo bol ten hlavný impulz, prečo si sa začal venovať práve hudbe ? 
      Ja som tak dáko od malička trávil čas pri tenisovej rakete. Avšak, nehral som s ňou tenis - len som s ňou imitoval pravú gitaru. Tak od tých dôb sa to so mnou akosi ťahá :)

    
        Vieš hrať na nejaký hudobný nástroj okrem gitary ? 
      Ani na gitare neviem :D :) Ale rád si okrem svojej zahrám aj na klasickej "španielke", rád sedím za klavírom. Ak by som mal talent, myslím, že by som bol dobrý hráč na klavír a gitaru hehe :)
        Môžeme povedať, že si slávny. Ľudia ťa môžu poznať ako moderátora, ale aj hudobníka. Teraz máš svoju vlastnú kapelu. Ako by si charakterizoval svoju vlastnú kapelu ? 
      Slávny skutočne nie som :) Chodím do práce ako každý iný, normálne trávim čas v MHDčke a na ulici na mňa nik neukazuje prstom. Takže slávny nie som. :) Moja kapela vlastne nie je ani takou mojou - Levandeé sme založili s mojim najlepším kamarátom, pretože spolu hrávame už snáď 12 rokov - tak sme sa rozhodli konečne dať dokopy hlavy a zahrať si.
      Vieme, že si pôsobil istú dobu aj v kapele Musitany Hope. Máš s ňou ukončené všetky vzťahy ?  Keby si mohol vrátiť čas, chcel by si opäť hrať v tejto kapele ? 
      Stále hráme a stále nám to ide ako pred tým. Čiže s úsmevom na tvári. :) 
       Baví ťa viac moderovanie alebo hranie v kapele ? Prečo ? 
      Ono je to veľmi podobné. Aj keď sa to nezdá, ale vždy si v kontakte s istým publikom a vždy sa snažíš byť najlepší ako vieš. Keď hrám v kapele, hrám tímovo, čiže nesiem zodpovednosť aj za celú kapelu a naopak. A keď moderujem, tak to hrám sám za seba. Čiže moje neskromné ego je potešené viac moderovaním a kamarátska zábava je viac v kapele. Ale nahliadnuc do budúcnosti, moderovanie je niečo, čo vydrží dlhšie a viac sa dokáže spojiť s rodinou. :)
      
     Ako by si sa charakterizoval 5 slovami ? 
      Hmmm. To je veľmi ťažká otázka. Ja vždy radšej nechám ľudí okolo nech ma hodnotia, ako by som sa mal sám. Ale medzi tými piatimi slovami by bola určite zábava.
       Ty si moderátor v jednom rádiu. Máš nejakú vtipnú story, ktorá sa udiala v rádiu ? Napr. s nejakým hosťom ? Ktorý hosť na teba spravil najväčší dojem a prečo ? 
      Najväčší dojem na mňa spravil Jozef Banáš. Spisovateľ a otec Adely Banášovej. Spravil na mňa dojem svojim správaním, pokorou, rozhľadenosťou a humorom. A to je pri takom známom človeku, ako je on skutočne ojedinelá polievka vlastností. Drvivá väčšina známych ľudí o takých vlastnostiach nemá ani potuchu :)
      Vo svojich obidvoch prácach sa stretávaš s rôznymi typmi ľudí. Čo na ľuďoch nemôžeš vystáť, resp.  prekáža ti to na nich ? 
      Najviac na svete neznášam, keď človek nevidí okolo seba nikoho iného. Teda keď si nedovidí za nos. Je jedno či sa s ním stretnem v práci alebo v obchode, ale vždy ma to vie rozhodiť. Ja osobne sa snažím byť skromný a plný empatie voči ostatným. Bohužiaľ stáva sa , že človek , ktorý toho dosiahne veľa, tak si o sebe aj veľa myslí. Je to ale celé zle. Prichádza o všetkých a nakoniec ostane sám. Ale k tomu za to môže? :)
      
          Máš nejaký sen, ktorý by si si chcel splniť v hudbe ? 
      Mojim snom je robiť ľudí šťastnými. Opäť je jedno či v hudbe , v rádiu alebo len tak v živote.  Ale môj sen je, aby boli ľudia okolo mňa šťastní. A jedného dňa samozrejme chcem byť správny otec hehe, ale na to mám ešte čas :)
      Keby si si mohol vybrať s kým spravíš rozhovor v rádiu. Kto by to bol ? Prečo ? 
      Určite by to bol Larry King, ktorý je pre mňa skutočne idol. Obyčajný chlapec, ktorý sa stal fenoménom svetovej žurnalistiky. Myslím, že je toho veľa čo by som chcel od neho zistiť. 
       Čo by si odkázal čitateľom tohto blogu ?
      Predovšetkým - majte svoj život vždy pevne vo svojich rukách. Nebojte sa riskovať, nebojte sa padať a najdôležitejšie je - nebojte sa robiť niečo, čo iní nerobia :) Buďte sami sebou :)
 Dúfam, že sa vám článok páčil. Teším sa na ďalší a ďakujem týmto aj Vikymu za rozhovor a naozaj rýchlu spätnú väzbu. :) Poznali ste tohto hudobníka  a moderátora zároveň ? :) Zanechajte komentár ...

xoxo
Aďka

4 komentáre: