Zdravá prechádzka

by - 13:25:00

Ahojte :)


Dnešný článok bude skôr fotočlánok z jedného krásne slnečného dňa. Spolu so sestrou a ocinom sme sa rozhodli, že sa pôjdeme prejsť. Mala to byť prechádzka, no skončilo to inak. Ocino išiel bežať, ja a moja sestra sme boli s paličkami kardio a spravili sme aj pár pekných fotiek. :) Fotky sme nemali v pláne, no boli sme pri zamrznutej priehrade, takže nám to nedalo - jednoducho sme museli ! :) Počasie nám skutočne prialo a slnko nám vyhrialo všetky kosti. Keď čítate tento článok, tak to je asi už pár týždňov PO prechádzke. :) Skôr som to ale nemohla zverejniť, kvôli článkom pre spolupráce. :) Nevadí ... V komentári mi môžete napísať, ako trávite VY svoj voľný čas ? Aktívne ? Pasívne ?  Ja som lenivý človek, takže toto bola veľmi veľká výnimka. Avšak, bavilo ma to - bola som ale veľmi unavená. :) Dúfam, že sa vám tento krátky v podstate fotočlánok páčil. :) Ja som si tú prechádzku skutočne užila a odporúčam každému si sem - tam zresetovať hlavu na čistom vzduchu. :) Pozadie bolo celkom dobré, nie ? :) 

xoxo
Aďka You May Also Like

4 komentárov

 1. moc pěkné fotky :)

  PS: U mě na blogu práve probíhá GIVEAWAY!:)
  www.lovies47.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. milé fotky vidno, že ste si to užili ! :)

  pokiaľ chceš budem veľmi rada ak sa zapojiš do moje giveaway o dva nahrdelniky a náušničky :)
  Giveaway!!!!

  OdpovedaťOdstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.