Päť slov na opis nestačí ... ( Voxel )

Ahojte :)

Dnešný článok je pre mňa skutočne špeciálny. Je to opäť rozhovor ... Prečo špeciálny, veď rozhovorov tu už mám veľa ? Tento rozhovor je s človekom, ktorého obdivujem už nejaký Piatok. :) Hneď na začiatok by som ešte povedala, že tento rozhovor mal byť s niekým iným. Resp. nie iný - mala som v pláne tento rozhovor vydať zároveň s jedným rozhovorom. Ten ale spadol, pretože niektorí ľudia nevedia splniť niečo, čo sľúbia a tvária sa, že majú toho veľa. Tiež mám toho veľa, no dodržím slová. Nebudem tu nikoho menovať, no som rada ako to dopadlo. Voxel bola pre mňa vždy lepšia voľba ... :) Nebudeme si robiť zbytočne vrásky s ľuďmi, ktorí nám za to nestoja, nie ? :) 

Voxel ... Tento človek je pre mňa dôležitá osoba. Nebola som hoci na žiadnom koncerte, no párkrát som si s ním písala a veľmi som si s nim sadla. Je úprimný, poctivý a vždy sa snaží vyhovieť každému. Je milý, zdvorilý a má to v hlave zrovnané narozdiel od niektorých iných spevákov. Od začiatku na mňa spravil dojem, ktorý mám stále rovnaký - pozitívny. Ja som vám ho vyspovedala a dnes prinášam odpovede. :) 

Nájdete ho na FB - VOXEL


Meno: Václav Lebeda  (Voxel)
Dátum narodenia : 22.71992
Obľúbená farba : světle modrá
Obľúbené jedlo :  thajské
Obľúbený spevák : Jason Mraz, Glen Hansard, Jack Johnson
Obľúbená speváčka : Lady Gaga
Obľúbená hudobná skupina : Of Monsters and men, Medicine for the people
Najhoršie jedlo : sýr, v jakékoliv podoběPodľa mňa najlepšia pesnička ! Spojil fanušíkov, to čo ho baví a hudbu ! :) Čo vzniklo ? Geniálne hudobné dielo so srdcom ... Nič krajšie sa nemohlo stať :) 

Máš skutočne hektické dni. Rodina, koncerty a hudba všeobecne. Stíhaš všetko podľa svojich predstáv ?

Je to teď opravdu zásadní období co se time managementu týče, ale jsem za to rád, jedná se o velkou lekci v mém životě, kdy si musím utříbit co je zásadní.

  Máš nejaké spomienky z koncertov, na ktoré spomínaš ešte dnes ? Niečo naozaj vtipné ?

Určitě, vzpomínám na šílené turné s Adamem Mišíkem a Johny Machettou, kdy holky tak řvaly, že jsem se sám na podiu neslyšel, sice to úplně vtipné nebylo, rozhodně to ale byl silný zážitek :))

Keby si mohol, zmenil by si vo svojom živote niečo ? Ak áno, tak čo a prečo ?

Nikdy nic, cestovat v čase neumíme a věřím, že ani nikdy umět nebudem, život a naše rozhodnutí by přestaly dávat smysl. Je důležité vzít za svůj život a rozhodnutí odpovědnost a ničeho nelitovat, své štěstí si totiž tvoříme vždy my sami. Pomerne v nedávnom čase sa ti narodilo dieťatko. Gratulujem. Užívaš si staranie sa alebo to radšej necháš na svoju pani ?

Doma jsem tak 4 dny z týdnu a snažím se být nápomocen a „po ruce“, na uspávání je ale profesionálka má žena.

 Opíš sa 5 slovami ...

„Pět Je Málo Na Popis“ :)

 V skutočne dávnej minulosti si bol v speváckej súťaži. Pamätáš si na niečo ? Dala ti niečo, čo využívaš ešte dnes ? 

Dalo mi to hlavně uvědomění, že v našich končinách není výhrou touhle soutěž vyhrát, je sice fajn se tam ukázat, ale až potom začíná ta pravá „práce“ – oslovování potenciálních fanoušků vlastní tvorbou, to je to nejtěžší.

Máš nejaký žáner hudby, pri ktorom si povieš a vieš, že ti nikdy nebude po chuti ? Aký  ?

Snažím se být otevřený a tolerantní k většině stylů, ale např. funky mi není úplně po chuti, to ale neznamená, že by se to nemohlo změnit.

Ak by si mohol žiť v hocijakej dobe, aká by to bola ?

Hippies, to je jasné!

Chystáš v nejakej blízkej budúcnosti nový klip či pesničku ? J

Chystám, zrovna vybírám ze dvou songů ten, který bude oficiální singl s klipem.

Vedel si vždy, že budeš spevákom ? Čím si chcel byť ako malý ?

od 13i jsem v tom měl jasno, že prostě BUDU dělat hudbu. A stalo se J Dříve jsem chtěl být mineralogem, archeologem, gynekologem,... :D

S kým by si chcel nahrať duet, keby môžeš s hocikým na svete ?

Strašně rád bych si někdy zahrál s mou nejoblíbenější islandskou kapelou Of monsters and men, tak na tom musím zapracovat!

 Dúfam, že sa vám rozhovor páčil. Chcem ešte poďakovať Voxelovi za možnosť a hlavne za čas. Má skutočne toho veľa, no napriek tomu bol schopný odpísať. Ďakujem !!! Tiež dúfam, že navštívite jeho web a možno ho stretnete aj osobne. :) 

xoxo
Aďka 

2 komentáre: