Oslavy MDŽ u nás

Ahojte :)


Dnešný článok je čisto o tomto sviatku. Nebudem vám tu hovoriť, kedy a ako vznikol tento sviatok - nemá to význam. Koho to zaujíma, vie si to nájsť a kto to nechce vedieť, bude sa zbytočne nudiť. Porozprávam vám, ako som trávila tento sviatok ja. 

U nás v Prievidzi sa tento sviatok oslavoval už 24.2. 2015 a to preto, lebo u nás bol Róbert Fico a Kaliňák. Čo si budeme klamať, Fico má tento kraj rád a pravidelne ho dopuje peniazmi. Pre každú ženu bola pripravená ruža. To bola taká maličkosť. Samozrejme, celý program neboli politici. Moderovali to dvaja super moderátori - poznám ich z telky, no nevie ma napadnúť ako sa volajú. Ten chlap moderuje na jednotke show Milujem Slovensko a ona moderuje Poštu pre teba. Viete koho myslím ? :) :)  :) Oni si robili srandu o "ideálnom mužovi" a podobne. Mňa to bavilo - lebo tam používali videá. Mali šťastie, že boli naživo, lebo inak by som ich stopla. Je však pravda, že ma sem - tam rozosmiali. Čo sa týka samotného programu, tak tam boli Čarovné ostrohy, "Levandé" a spevák z Elánu. Politici tvorili skutočne minimum - asi len 10 minút. I keď, aj to je dosť, nie ? :) Ale nehovorili o politike, venovali sa čisto sviatku - mali však také politické narážky. :) To by ale neboli oni ...  Oceňovali aj nejaké dámy. Pamätám si, že starostku z Poruby a niekoho z Partizánskeho. :) Čo ma prekvapilo bolo to, že bola plná hala. Plná hala ľudí, ktorí mali priemerný vek od 50 do 60 rokov. Boli tam aj ľudia o paličke - fakt starí. Druhá vec, ktorá ma šokovala bola tá, že boli tam autobusy !!! Áno - prišli autobusy a to všetko kvôli Ficovi, ktorý tam bol aj tak len 10 minút. Nemám nejaké zaujímavé fotky, no nejaké vám sem dám. :) Ja som si to užila, chcela som vidieť Čarovné ostrohy :) Tí boli super :) Takže udalosť veľmi super ... Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil. Ako trávite MDŽ vy ? Oslavujete ho ? :) Teším sa na ďalší článok :)

xoxo
Aďka 4 komentáre:

 1. Já jsem MDŽ neslavila, odpočívala jsem po Masopustu. :) Na MDŽ jsme s mamkou koupili jenom kytičku babičce. :) Mimochodem máš hezký blog, rozhodně jsem ho nenavštívila naposledy!! Byla bych moc ráda, kdybys i ty navštívila můj blog, případně se stala mojí čtenářkou (čtenářství vždy ráda oplácím)!! Měj se hezky..:)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak ste aspoň spravila radosť babke :) To je od vás pekné a milé ! :) Keď myslíte na iných :) rozhodne sa môžeme stať pravidelnými čitateľmi navzájom. Tiež sa mi páči tvoj blog ! A musím povedať, že som ho už párkrát navštívila aj pred týmto komentárom :) A už ťa aj sledujem pod menom Ad Gundová :) Rozhodne sa teším, že sa ti páči môj blog a hádam sa tiež staneš pravidelným čitateľom :) a ešte raz ďakujem :)

   Odstrániť
 2. MDŽ som oslávila večer s mojím priateľom sviečky vaňa pena .... :D ,ale dostala som aj krásny kvietok a samozerjem smsky čo ma potešilo keďže je to taký netradičný sviatok :) dobrý článok :)
  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) .... tak to si mala krásne romantické !!! :)

   Odstrániť