Krásny slnečný deň trošku inak !!!

by - 18:17:00

Ahojte :)

Dnešný článok je fakt "špeciálny". Je to opäť z jednej akcie, ktorú som práve dnes absolvovala. Bola som v Púchove kde sa konala akcia s názvom "Vítanie jari"  :) 

Ja som išla z domu okolo 5 ráno. Na námestie, kde sa akcia konala, som prišla okolo 7 hodiny. Ocino postavil stánok a začal jarmok. Program bol zaujímavý - spievali po väčšine deti a pravdepodobne za vrchol programu sa považovalo vystúpenie Gospel Family. To bolo zaujímavé a fakt fascinujúce. Bol to typický gospel ! :) Prešla som všetky stánky - všetkého bolo habadej :) Ľudia behali a ani sa nečudujem - počasie skutočne prialo. Bolo krásne slnečno a pekne bez mráčika na oblohe. Parádne počasie. Ja som tam stretla aj moju kamarátku Klaudi, ktorú vidím málokedy. S ňou som navštívila jednu záhradu a tá bola fakt krásna ! Behali sme hore - dole a to stále. Ja som si celý deň užila a ďakujem týmto aj Klaudi, že tam bola. :) Tu sú nejaké fotky, ktoré vám to možno trošku viac priblížia :) 
Dúfam, že sa vám tento pomerne foto článok páčil. Ja som si tento deň užila a vybavila som jednu vec - rozhovor s jedným slovenským spevákom, ktorý posledné mesiace dosť cestuje a má svoj vlastný letný tábor !!! :) Teším sa na vás nabudúce ...

xoxo
Aďka 

You May Also Like

2 komentárov

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.