Adam Kukačka

Ahojte :)

Dnešný článok je opäť rozhovor. Oficiálne to malo vyjsť inokedy,no rozhodla som sa práve pre dnešok. :) V dnešnom rozhovore vám predstavím jedného mladého speváka, ktorý bol v jednej súťaži, ktorá bola v televízii. :) Je mladý, talentovaný človek, ktorý má plno snov. Onedlho bude slávny zo svojou novou kapelou. Mne sa ho podarilo vyspovedať a DNES sa o ňom dozviete niečo aj vy ! :) Pekne sa usaďte a príjemné čítanie ... 


Obľúbená farba : modrá, oranžová

Obľúbené jedlo : pečená kachna, zelí, bramborový knedlík 

Obľúbená hudobná skupina : Genesis, Deep Purple, Led Zeppelin, Mr. Big, Pražský Výběr, OneRepublic a mnoho dalších...

Obľúbený nápoj : Pivo, limo 

Obľúbená speváčka : Celine Dion, Tina Turner, Bára Basiková, Leona Machálková a mnoho dalších...

Obľúbený spevák : Phil Collins, Robert Plant, Bryan Adams, Michael Kocáb, Petr Janda, Karel Gott, Vojtěch Dyk a mnoho dalších

Obľúbený hudobný štýl : Hard rock, pop – rock, progressive rock, rock n roll, blues,...
Ty si bol v jednej hudobnej súťaži. Dala ti niečo do života, čo budeš využívať aj o 5 rokov ?

Soutěž mi dala mnoho cenných zkušeností, dobré i špatné. Tyto zkušenosti využívám teď a doufám, že i jich budu využívat i za 5 let.

Kde sa vidíš o 10 rokov ?

Doufám, že vystuduji vysokou školu, ale hlavně se chci živit hudbou, být dobrým a úspěšným zpěvákem, který se bude neustále zdokonalovat.

 Čím chceš byť ? Aké zamestnanie ťa láka ?

Dobrým a úspěšným zpěvákem :)  Pokud to nevyjde (snad se to nestane), tak učitelem (jazyků nebo hudby) nebo překladatelem.

Vieš hrať na nejaký hudobný nástroj ?

Hraju na kytaru a klavír. Jsem samouk.

Čo alebo kto Ťa priviedol k hudbe a samotnému spevu ?

Zpívám v podstatě odmalička, dá se říct celá rodina. Začínal jsem v brněnském pěveckém sboru, ve 14 jsem se stal hlavním zpěvákem kapely Orange Chords.

Čím si chcel byť ako malý ? Vždy si chcel byť slávnym spevákom ?

                                                                                                                                            Vždycky :) Také jsem chtěl ale být učitelem, právníkem, popelářem,... 

 Keby sa máš opísať 6 slovami. Aké by to boli ?

Sebekritický, občasný cholerik, přátelský, důveřivý, naslouchající a rád se vždy něco nového naučím :) 

Cítiš sa slávny ? Ako vnímaš tú slávu zo súťaže ?

Jelikož to budou skoro dva roky, kdy začala Superstar 2013, ve které jsem byl, tak se popularita samozřejmě zmenšuje. Dříve jsem se slavný citil, dlouho trvalo se opět začlenit do původního kolektivu, ale nyní se spíš snažím slavným zase stát. Popularita jako taková pro mě není tolik důležitá, spíš chci hudbou něco sdělit, dávat radost apod. Sláva je velmi vratká věc. Než jsem si uvědomil, že mě zná a poznává tolik lidí, bylo už dost pozdě. Nebyl jsem zkušený, bylo mi 16, a neveděl jsem, jak se mám správně chovat v showbussinessu.

Ako vnímali tvoji priatelia a spolužiaci to, že si bol v súťaži a stal si sa viac známym človekom ?

Jak říkám, slává je vratká. Setkal jsem se s velkou závistí, nepřátelstvím, využíváním. Spousta lidí mě pomlouvala a ani to nebyli moji přátelé. Někteří se ke mně však chovali stějně a za to jsem moc rád.

Môžeme ťa stretnúť v roku 2015 na nejakých koncertoch ? Máš nejaké stránky alebo sociálne siete, kde to môžeme sledovať ? 

Koncerty určitě budou, ale předpokládám, že jich bude méně než v minulém roce. Po dlouhé spolupráci s kapelou Orange Chords jsem z vlastních důvodů odešel a začal si hledat novou kapelu. Po dlouhém hledání se povedlo, ale máme před sebou mnoho práce. Webové stránky se připravují, zatím informuji na jednom z mých profilů na fb (je to ten, na kterém je nejvíc fanoušků :)  ).

 Chystáš v hudbe ďalšie nové veci ? Nejaké klipy alebo pesničky ?

Určitě s novou kapelou chystáme spoustu zajímavých věcí. Máme sice ještě hodně práce, ale veřím, že když si počkáte, bude to stát za to. Nejdříve půjde asi o singl s klipem, zároveň budeme pracovat na nových písních. Jen chci zdůraznit, že naše tvorba bude převážně v ČEŠTINĚ  :)  Stylem se budeme orientovat v pop – rocku.

 S kým by si chcel nahrať duet, keby si môžeš vybrať? 

To je složitý :)  Napadlo by mě hned několik interpretů (např. Phil Collins, Bryan Adams,...), ale asi nedokážu tak jasně říct. Před časem se mi začal líbit zpěvák Vojta Dyk, který nyní zpívá s brněnským B – Side bandem (já jsem mimochodem taky z Brna :) ), takže moc rád s ním. Podle mě je to velký talent, spíše však větší zpěvák než herec.  Dále např. S Leonou Machálkovou, Karlem Gottem, apod.

 Teraz nedávno si menil kapelu. Ako sa budete volať ?

Máme několik pracovních názvů, o oficiálním zatím jednáme. Nebojte se, vše dám včas vědět na svém fb profilu.

Máš nejaký štýl, ktorý vyslovene neznášaš ? Aký ? Prečo ?

Během své pěvecké kariéry jsem vystřídal několik hudebních stylů (blues, country, rock n roll, rock, metal, pop,...), takže mi v podstatě nic konkrétního nevadí. Nezáleží na žánru, pokud je píseň dobrá, je mi jedno, pokud je to pop nebo country.
O čom rád spievaš ? Radšej romantické či rockovejšie veci ? 

Podle mě to jde tak trošku dohromady – rock + romantická píseň. Rád zpívám o lásce, ale nebráním se i smutným textům. I když se snažím být optimista, vždy to přece jen nejde.  

Na akom mieste by si chcel mať koncert ? Hocikde na svete ...

Chci být úspěšným zpěvákem, tak hlavně někde :) Určitě festivaly, sportovní haly, asi nic konkrétního nemyslím.
Díky za rozhovor :) 
Dúfam, že sa vám článok páčil. Teším sa na ďalší. Chcem tiež poďakovať Adamovi za super rozhovor, bola to pre mňa neoceniteľná skúsenosť. Prajem Adamovi čo najviac úspechov v hudbe, s kapelou a školou. NECH sa ti darí a nech sa ti všetko splní :) Už sa teším sa na koncerty :)

xoxo
Aďka
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára