Pochod vďaky SNP 2015


Ahojte :) 

Dnes tu máme článok, ktorý tu nikdy nemôže chýbať. Minulý rok som bola presne na tomto istom. Je to moja obľúbená akcia. Nebaví ma len tak chodiť lesom, no keď je to masová akcia, tak rada podporím. Aspoň som sa porozprávala so sestrou. My sme boli len na "Murovanej chate", ktorá je dosť ďaleko. Teda pre nás určite. My sme si celú cestu užili, porozprávali sme sa, fotili sme sa a prekonali sme samé seba. Podmienky boli celkom dobré, počasie prialo. Svietilo slnko a sem- tam fúkal vietor. Čo sa týka cesty, tak tá bola priemerná. Narazili sme aj na blato, kamene či sneh. :) Organizátori prekonali aj samy seba. Množstvo účastníkov bol naozaj veľký. Tiež sa zastavili aj "slávni" ľudia ako ministri a predseda parlamentu. :) Nič nám ale nepokazilo skvelý zážitok ... 


Tu je pár fotiek, ktoré som stihla nafotiť :) A takto som si kráčala ... :) Toto bolo pomerne nízko, horšie to bolo vyššie ... :) 

A takto to bolo na Murovanej chate ... :) 


 Ja a moja sestra .. Spolu s našimi číslami :) Boli sme očíslované, keby sa niečo stalo ... :) :) :) Horská služba bola potrebná, jednej pani bolo zle ... :/ Nesmeli sme zabudnúť ani na typické fotky pri hlavných tabuliach :) A pri stĺpe, ktorý dokazuje, že sme naozaj boli hore :) Ja a moja sestra - História pochodu :) Paráda ... To múzeum bolo zaujímavé, no keby ho mám vyhľadať, tak skôr nie ako áno ... Ale takto bolo dobré ... :) 

A oficiálna časť pochodu - kladenie vencov. Prišlo aj niekoľko ministrov, starostov a predsedov. :) Po kladení vencov sme odišli na pochod do hory ... :) 

Na Murovanej chate bola skvelá atmosféra a hrala aj muzika. Každý dostal čaj a nastala malá prestávka, kedy sme sa všetci občerstvili. Cesta späť bola oveľa lepšia, no keď sme išli hore. Museli sme dávať pozor aby sme sa nepozabíjali. Zvládli sme to za krásne 3 hodinky. Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší. :) Ďalší bude asi o mojich narodeninách :) 

xoxo
Aďka 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára