Vianočné trhy v Bojniciach

by - 9:35:00

Ahojte :)

Tak dnes je to opäť článok s menovkou Random :D Nebude to vôbec dlhý článok, skôr taký fotočlánok :) Navštívila som vianočné trhy v Bojniciach. Organizovali to podniky z Bojníc. Atmosféra bola skvelá, Vianoce boli cítiť všade, boli tam remeselné stánky a aj nejaké to občerstvenie. V Bojniciach je aj známy zámok a ten dodávala krásnu tajomnú atmosféru. :) Ja som bola aj na ohnivej šou ! Bola parádna !!! Krásna !!! Naozaj sa mi páčila. Bol tam aj sprievodný program - hrali kapely a vystupovali deti. :) Naozaj krásna atmosféra a pekné spríjemnenie Vianočných prázdnin :) Ja a moja sestra Vierka :) Punče spolu s letákom :) 


Trhance - museli sme aj niečo ochutnať. Punče a aj tieto trhance boli naozaj super :) Punč bol plný alkoholu a tieto trhance boli skutočne sladké !!! :) Trhance boli s hrozienkami :) 


Ospravedlňujem sa za kvalitu fotiek. Fotil môj ocino a nejako nám blesk haproval :) :) :)

Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší. Pred Vianocami by mali ešte nejaké vyjsť - tak uvidíme :) Ak nie ... Tak šťastne a veselé Vianoce :) 

xoxo
Aďka 

You May Also Like

0 komentárov

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.