Stalo sa-Nestalo sa # 4

by - 15:44:00

Ahojte :)

Tak aj dnes tu máme jeden typický článok. Čo sa stalo ? To sa dozviete ak budete ďalej čítať .... :) 

Za tento čas som stihla obehnúť 2krát Bratislavu - presnejšie koncerty tohto skvelého speváka :D :D :D Ďakujem všetkých, ktorých som stretla :) 
Bratislava naozaj vládla môjmu svetu ... Navštívila som aj VŠ a vianočné trhy :) Keď tam som, tak nech vidím všetko ... :) 
Strávila som čas s tými najlepšími ľuďmi. Stretnutia a stretnutia ... Tieto chvíle naozaj milujem :) Centrál bola naša skrýša :)


Bola som sa aj korčuľovať na klzisku v Prievidzi. Zima bola, no slnko pomaly zohrievalo. Nechýbali ani rýchli chalani, ktorí rúcali všetkých okolo. :) 
Sviečky ... čas zapaľovať. Neviem ako vy, no ja pálim sviečky len cez Vianoce a Silvester. Inak mi to nechýba a ani nepociťujem potrebu. Kedy pálite sviečky vy ? :) 

Verča a Kateřína ... moje zlatíčka !!! :* Ďakujem za spríjemnenie sviatkov a prázdnin. Užila som si to a ďakujem aj za darčeky :) O tieto chvíle budú sviatky krajšie ... Musíme zopakovať zlatíčka :* :) :) Tento sveter potrebujem na Vianoce ... Krásny je !!! :) 


Tak to je k dnešnému vydaniu všetko :) Čo sa stalo u vás ? :)

xoxo
Aďka 


You May Also Like

0 komentárov

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.