Najlepšia YOUTUBERKA !!!


Ahojte :) 
Dnes vám opäť prinášam rozhovor. Tentokrát je to rozhovor so skvelou youtuberkou, ktorú sledujem ž veľmi dlho. :) Môžete ju sledovať tu : YT kanál a FB stránka. Je to skvelá,sympatická a úžasná baba, ktorá zaujme na prvý pohľad.  Ja som ju vyspovedala a teraz vám to prinášam. Príjemné čítanie ...
Meno : Týnuš Třešňičková
Dátum narodenia : 8.10.1995
Obľúbená farba : levandulová
Obľúbené jedlo : svíčková
Obľúbená pesnička : tak to se hodně mění, takže nejde napsat pouze jedna
Obľúbený spevák : pokud můžu i zpěvačku, je to Beyoncé
Obľúbená skupina : asi Little Mix 
Ako si sa dostala k natáčaniu na YT ? 
K youtube kanálu jsem se dostala o 2 roky později od založení mého blogu, když mě napadlo proč neudělat něco nového a nezkusit natočit video, místo obyčejného článku s obrázky. Nejdřív jsem je ani nepublikovala na youtube, ale když jsem se po několika videích odvážila a začalo to mít úspěch, pohltilo mě to a strašně ráda se tomu teď věnuji !
   Máš nejaký sen spojený s YT ? 
No můj „sen“ už se vlastně splnil. Mám své užasné fanoušky, které stále přibývají a konečně jsem si i pořídila zrcadlovku, aby ty videa taky k něčemu vypadaly. Takže já už mám své sny splněné J
Chystáš na nejaké akcie pre youtuberov ? 
Pokud na nějaké v budoucnu budu pozvaná, určitě ráda dorazím.
Ako si sa dostala k blogu  a blogovaniu ? 
Blog jsem si založila o prázdninách, když jsem poprvé narazila na blog Pavlíny Jágrové. Mám ráda módu a moc se mi zalíbil ten nápad, sdílet svojí radost z módy i s ostatními.
  Čo ťa najviac baví na blogu a youtube ? 
Vlastně všechno, jinak bych to přece nedělala J Baví mě sdílet mojí vášeň pro módu s ostatními a pak si strašně ráda čtu ohlasy ostatních.
Čím si chcela byť ako malá ?  
Popelářka ! :D Strašně se mi líbilo, jak vždy jezdili vzadu na tom stupátku.
Máš naozaj krásnu pleť (všeobecne si krásna), ako vyzerá tvoje staranie sa o pleť ?  
Mockrát děkuju ! :) Faktem je, že jsem jí ještě před pár lety neměla vůbec dobrou, naopak jsem měla velké problémy s akné. Je to asi tím že už jsem se dostala z puberty, pečlivě se odličuji a hydratuji jí.
Ktoré videá ťa bavia najviac ? 
Aké články rada píšeš na blog ? Tak to se těžko říká, mě baví točit snad všechny videa, ale nejradši točím asi unboxingy a různé hauly. Na blog ráda postuji své outfity.
Čo hovorí na tvoje natáčanie a blogovanie tvoja rodina, priatelia ? 
Podporují mě v tom a líbí se jim to J
 Zmenil ťa YT ? Ako ? 
Nemám pocit, že by mě nějak výrazně změnil. Jen jsem asi větší shopaholička ! :D
 Kde berieš inšpiráciu na blog, YT ?  
Většinou se snažím přijít na něco sama a nebo se inspiruji od zahraničních youtuberek. Ráda přicházím s něčím novým, co u nás třeba ještě nebylo.
 Keby môžeš vrátiť čas. Rozhodla by si sa natáčať na YT ?
Neľutuješ to rozhodnutie ? Prečo ? Vůbec nelituji ! Naopak bych ze začátku natáčela mnohem víc. Ze začátku jsem totiž točila tak jednou měsíčně. Moc mě to baví a je to pro mě velká radost !
 Čo by si odkázala čitateľom tohto blogu ? 
Užívejte si vánoční atmosféru, mějte bohatého Ježíška a krásný nový rok 2015 !
Dúfam, že sa vám článok páčil a hádam ste sa aj niečo dozvedeli o tejto skvelej osôbke !!! :) Ďakujem za možnosť spraviť rozhovor a snáď sa páči :) 

xoxo
Aďka 
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára