Recenzia:Balea

Ahojte :)

Dlho tu nebola poriadna recenzia, nie ? Tie posledné veľmi nerátam. Tam kecám - nekecám. Toto bude taká tá klasická moja recenzia. Tento produkt ste mohli vidieť v článku z mojich narodenín. Áno, narodeniny mám v januári a až teraz robím recenziu. Myslím si, že som tomu venovala dosť dlhú dobu aby ten názor mohol byť oprávnený. Rozhodla som sa, že sa s vami o ten názor podelím ... 

Ako vždy začnem cenou. Presnú cenu vám neviem povedať, no keď som pozerala v DM drogérii, tak som to našla vždy v inej cene. Cena sa posúvala od 4,20 eur po 6,80 eur. Toto balenie je stredné. Má presne 150 ml a príde vám to, že je to malé, nie ? Poviem vám, že malé to je ale na rok vám to pokojne stačí. Ja som to používala od Januára a mám to doteraz. Vôbec z toho veľa neubudlo a vidím to tak, že mi to vydrží ešte pol roka určite. 


Balenie ... Balenie je bledomodré a také zlaté. Prečo zlaté ? Zoberiete si ho všade,zmestí sa aj do kabelky. Táto značka má vždy dobré balenia. Jedine čo ma na ňom odrádza je tá nemčina :) :) :) Z predu vám nebudem nič opisovať, to vidíte celkom dobre. Zo zadu je vlastne popis toho, čo je to za produkt. Budem citovať balenie : 

" Balea jemný umývací gél dôkladne vyčistí pleť od make - upu a nečistôt. Provitamín B5 uchováva vlhkosť pleti a tým predchádza jej vysúšaniu. " 

Tak tu máte niečo o tom, čo by to malo priniesť. Mne osobne to pomohlo. Moja pleť bola vyčistená. Nepoužívala som to na čistenie od make -upu a ani si nemyslím, že by to pokožku zbavilo nejakého make-upu. Naozaj nie ... Vlhkosť - tak to áno. Moja pokožka bola plná výživy a pomohlo mi to aj na to. Použitie je veľmi jednoduché na vlhkú pokožku nanesiete tento gél a masírujete. Necháte chvíľku pôsobiť a opláchnete studenou vodou. Nič zložité to nie je ... 

Môj názor ? Rozhodne to môžem s pokojným pocitom odporučiť a povedať vám, že je to dobrá investícia. Je to ale Balea, takže nemôžete čakať nejaké zázraky. Vlhkosť to pokožke poskytne, všetko to spraví čo tam je napísané, no nepoužívala by som to na odličenie. To fakt nie ... čo sa týka samotného gélu, tak ten má v sebe jemné čiastočky, ktoré robia celú túto robotu. Na internete nájdete milión recenzii a každá je iná. To je tým, že každému sadne niečo iné a na každého tento produkt pôsobí inak. Odporúčam to hlavne ľuďom, ktorý ešte nemali takýto gél a chceli by to vyskúšať. Nie je to drahé a aspoň uvidíte či je vaša pokožka ochotná ničo takéto prijať. 


Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší :) Môžete mi zanechať v komentári či ste tento produkt mali a aký máte naň názor :) 

xoxo
Aďka Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára