BEH Nitrianske Pravno 2014

Ahojte :)

Dnes som zavítala do Nitrianskeho Pravna, kde sa konal zimný beh ku príležitostí 70. narodenín jedného miestneho občana. Tiež sa zúčastnil behu, a dokonca aj starosta bežal.  Ja som tam prišla okolo pol 9 ráno. Ešte tam nikto nebol a teda som sa pomaly postavila z auta. :) :) :) Ocino sa prezliekol a doniesol si číslo 13. Celý beh bol veľmi pekne organizovaný a všetko prebiehalo ako malo. Každý si odniesol medailu za účasť. Bežci mali aj občerstvenie, v podobe klobásky a čaju. Myslím si, že tam mali aj minerálky. Všetko prebiehalo v priaznivých podmienkach. Počasie nám hralo do karát a nepršalo, bolo pod mrakom. Avšak, veľká zima bola. :/ Myslela som si, že mi ruky odpadnú od zimy. Potom o niekoľko hodín neskôr bolo vyhodnotenie. Mali krásne ceny a krásne poháre. Môj ocino si doniesol krásny pohár za 2. miesto vo svojej kategórii. Prišli sme domov okolo 14:00 hod... :)

 

Fotky z tejto krásnej akcie :)


Ja a môj ocino s číslo 13 !!! Dnes nám prinieslo šťastie :) 
Bežci ... bolo ich celkom dosť, nie ? 


Vyzerám ako snehuliak :D :D :D Ale vážne bolo zima a mrzla som. Toto som mala oblečené :) Fakt tam som ak snehuliak ... :) Och :D 


Pukancéééé :) Naše pukance ... 


Môj ocino beží do cieľa s krásny časom 47 minút a nejaké drobné. Bežalo sa 10 km. Gratulujem všetkým, ktorí dobehli do cieľa :) 

Moja medaila ... aspoň za účasť :) Nevadí ... 
Poháre ... :) Krásne boli ... :) 


To najlepšie na koniec ... Ocinov pohár za krásne 2. miesto vo svojej kategórii :) Gratulujem :) 


Dnešný deň sa naozaj podaril. Ďakujem všetkým, ktorí tam boli so mnou :) Dúfam, že sa vám článok páčil a mohli by ste mi do komentára napísať či chodievate aj vy na preteky :) Celkom by ma to zaujímalo :) 

xoxo
Aďka 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára