Rozhovor:Linda Tayllor

Ahojte :)

Dlho tu  nebol rozhovor nemyslíte ? Tak konečne tu jeden máme a to s jednou skvelou babou a youtuberkou, samozrejme aj blogerkou !!! Táto osoba na mňa spravila neskutočný dojem a mám ju rada. Čítam jej články pravidelne a tak isto aj videá. Dúfam, že aj vy budete po tomto rozhovore pokračovať v mojej ceste sledovania :) 


Meno :  Linda
Dátum narodenia :  17.8.1994
Obľúbená farba :  biela
Obľúbené jedlo: vybrané druhy ovocia a sushi
Obľúbený nápoj : bylinkové čaje
Obľúbený spevák : Separ, Spirit, Eminem
Obľúbená speváčka : Rihana
Obľúbená pesnička : Adiss – Blázon ale nakoľko ju mám už 3 mesiace na budíku tak ju z tejto pozície čoskoro zosadím, haha
Obľúbená skupina: Kontrafakt? 
 Čo ťa priviedlo k natáčaniu na YT ?
Najviac asi zvedavosť. Chcela som vedieť aký je pocit keď to ľudia sledujú a aký budú mať ľudia ohlas. Druhej varianty som sa avšak trochu bála.


Máš nejaký sen spojený s YT ?

Či je to sen to sama neviem povedať ale určite sa chcem youtube venovať aktívnejšie a uvidíme čo to prinesie.

Aký je tvoj najlepší zážitok z natáčania ?

Najlepšie zážitky z natáčania? To povedať neviem, zážitky z natáčania mám hlavne ak niečo točím hrozne dlho a nakoniec zistím že sa kamera vypla, nezaostrila alebo preistotu som ju zabudla spustiť.

 Myslíš, že ťa YT zmenil ? V čom ?

Nemyslím si. Zmenil ma možno v tom že nemám problém s vystupovaním pred kamerou a taktiež sa menej hanbím ako predtým. 

Koľko kanálov na YT odoberáš ? Koho napríklad ?

Koľko naozaj neviem. Ale 95% sú vlogerky a zvyšok speváci. Medzi vlogerkami sú Bethany, Zoella, MichaelePhan, Petralovelyhair a mnoho ďalších.

Keby si mohla vrátiť čas a znovu sa rozhodnúť či začať natáčať. Spravila by si to isté rozhodnutie?

Určite áno. Ale začala by som hneď od začiatku natáčať aktívnejšie pretože viem že svojou lenivosťou dosť strácam, haha. :) 

Čo ti pomohlo sa vysporiadať s hejtermi ?

Haterov nemám , občas sa mi na blogu/asku vyskytne nejaký vysoko neinteligentný komentár od anonyma , avšak to za hatera nepovažujem ale skôr sa slabého človeka.

 Ty bývaš v zahraničí. Čo tam robíš ? Pracuješ ?

Áno bývam momentálne v UK. Pracujem tu ako Aupair(starám sa o deti) Fakt túto prácu odporúčam milujem ju. Popri tom chodím do školy kde sa učím angličtinu a okrem toho si užívam toto krásne prostredie.

Čo by si odkázala ľuďom, ktorý chcú natáčať ? Nejaké rady ?

Veľa ľudí chce začať ale bojí sa reakcii okolia. Ku tomu asi iba toľko že keď niečo naozaj chcete tak smelo do toho! Nebude to ľahké, ale bude to stáť za to !

Čo by si odkázala čitateľom tohto blogu ?

Všetkých mojich čitateľov veľmi zbožňujem! Neskutočne ma teší každá reakcia ku článku na blogu a aj to keď viem že to čo napíšem naozaj niekto číta. Najviac ma tešia spätné reakcie keď mi dievčatá píšu, že som ich inšpirovala!:)

Máš nejaké ciele, ktoré by si chcela v blízkej dobe dosiahnúť ?

Momentálne sa dostávam späť do formy takže môj najbližší ciel je vyrysovať postavu a dostať sa späť do kondície. A potom môj ciel je viac šetriť, haha.

Čím si chcela byť keď si bola malým dieťaťom ?

Úprimne neviem povedať, ale asi speváčka keďže mám veľa videí z detstva na ktorých spievam.

 Akú školu máš vyštudovanú ?

Športové gymnázium a začatú (momentálne prerušenú kvôli aupair pobytu) Slovenskú poľnohospodársku Univerzitu. Túto školu by som však chcela ukončiť a vydať sa trošku iným smerom, mne viac bližším a to je žurnalistika.

Kde sa vidíš o 10 rokov na YT ?

10 rokov je veľmi dlhá doba nato aby som vedela či sa vôbec na youtube ešte vidím keďže to už budem mať 30.

 Kde berieš inšpiráciu pre natáčanie YT ? J

Vo vlastnej hlave. Veľa krát vidím videá iných youtuberok a poviem si že to by som mohla natočiť aj ja. Ale málokedy sa tak stane, pretože videá natáčam podľa nálady a na aké video mám kedy chuť JDúfam, že sa vám článok a teda rozhovor páčil. Ak by ste chceli Lindu odoberať na YT tak tu je jej kanál - Kanál :) Je to skvelá baba plná energie, ktorá motivuje ľudí. Tak ju začnite odoberať. :) 

xoxo
Aďka 


2 komentáre:

  1. Zaujímavé otázky a skvele spracovanie :) Veľmi sa mi tento článok páči :)

    http://alexasevcik.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť