Recenzia:Odlakovač

by - 10:13:00

Ahojte :)

Dnes je tu sľúbená recenzia jedného produktu. Ja som tento odlakovač kúpila vo Vrabovciach v obyčajnej jednote. Neviem vám povedať či sa predáva aj v iných. Kúpila som ho lebo mám doma súrne dochádzal a bol lacný, takže aj keby nebol kvalitný neštvalo by ma to. Keď sme pri tej cene stál 0,65 eur. A to je na odlakovač dosť lacné. Dnes som ho teda skúsila ... Resp. teraz keď to už zverejňujem, tak som ho používala viackrát. :) :) :) Mám z neho šialenú radosť a som z neho nadšená !!! 


Ako som spomínala je to jednoduchý odlakovač s príchuťou Aloe Vera. Musím povedať, že som nečakala tento výsledok. Dokázal odlakovať lak Colorama. Všetci vieme, že tento lak necháva trošku fľaky na okrajoch prstov. Tento lak to zvládol jedným ťahom. Stačili mi dva vatové tampóny na obe ruky !!! Wau ... !!!! Som nadšená !!! Je skvelý a môžem vám ho odporučiť !!! Ak naň narazíte, tak ho berte !!! Zápach je klasický, aký majú všetky odlakovače. Je klasický a nadarmo sa nehovorí, že v jednoduchosti je krása. Čo viac povedať ? Som nadmieru spokojná a pravdepodobne si ho budem kupovať pravidelne !!! :)Táto nádobka je maličká, má len 20 ml ale to vôbec nevadí. Stačí ho naozaj málo ... Normálne mi došli slová. Kúpte si ho !!! Je naozaj dobrý a výťažok z Aloe Vera pekne ochráni nechty. Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší :) Mali ste ho už ? 

xoxo
Aďka

You May Also Like

2 komentárov

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.