Marina Laduda !!!

Ahojte :)

Dnes vám prinášam rozhovor so super speváčkou, ktorý sa volá Marina Laduda !!! Môžete ju poznať zo speváckej súťaže X factor. Nevyhrala, no je to najlepšia speváčka. Je krásna a talentovaná. To je tá najlepšia kombinácia. Nebudem to viac naťahovať a ideme na to :) 

Meno : 
Marina Laduda

Dátum narodenia  :  
1992

Obľúbené jedlo : 
Indické

Obľúbený nápoj : 
Nealko - Horchata, zazvorovy caj // Alko: Moscow Mule, B52

Obľúbená farba : 
Zeleno zlta

Obľúbený spevák :  
Mení sa to stále, ale teraz často počúvam hip-hop takže Drake, Justin Timberlake, Frank Ocean, Majk Spirit. Klasiky tiež treba spomenúť: Green Day, Sublime, Elton John.

Obľúbená speváčka : 
Ako som spomínala, teraz fičím na hip - hop. Stále počúvam Iggy Azalea lebo ma super texty. Taktiež ma Lily Allen vie úplne super napísať pravdivý text! Som fanúšička staršej hudby Katy Perry a Rihanna.

Obľúbený herec / herečka : 
Robert Deniro, Tom Hardy //  Marion Cotillard

Obľúbená čokoláda :
Hehehe, čokoláda! To si ma dostala.Tých je viac. Strašne mám rada Mexicku čokoládu s chili!

Obľúbené zviera :  
Pes :)) Špecifický môj psík, Ruby.1. Aké sú tvoje korene ? Odkiaľ pochádzaš ?
Narodila som sa v Kalifornii, ale rodičia nie sú rodení Američania. Moja mama je s Latino Americkej krajiny, El Salvador a otec ma Slovenské a Ruske korene.

2. Máš veľkú rodinu ? Máš nejakých súrodencov ? 
Áno a nie. Ja som najstaršia s oficiálnych 5, ale vyrastala som iba s jedným bratom, Miškom. Môj otec ma novy “rodinu,” do ktorej nezapadám ja.

3. Chcela si byť speváčka aj keď si bola malá ? Ak nie, čím si chcela byť ? 
Vždy som chcela byť speváčkou alebo herečkou… skôr obidve na raz. Ale, po strednej som mala zlom reality. Chvíľku som študovala aj herectvo aj módnu ilustráciu. Na koniec som sa stala profesionálnou copywriterkou kvôli peniazom. 


4. Kto alebo čo ťa priviedol k hudbe, blogu ?
Môj otec hral profesionálne na husliach a mama tancuje salsu. Hudbu som okolo seba mala vždy. Keď som mala 4, rodičia kúpili klavír. Som sa rýchlo zamilovala do možnosti tvoriť si vlastnú melódiu. Neskôr som pokračovala v speve iba v školských zboroch a v rokovej kapele na strednej. Chvíľku som bola aj súčasťou elektronickej kapele!
Môj blog originálne vznikol len na to aby som mala čo ukázať klientom,že viem písať aj lifestyle veci. Po tretom článku ma to začalo baviť a začala som sa tomu venovať častejšie. Je zaujímavé pozrieť sa do toho spiatočne a vidieť koľko som sa od vtedy naučila!

5. Aké je tvoje zamestnanie ?
Som copywriterka. Píšem text, ktorý je vidno na webovej stránke alebo v mobilnej aplikácií. Taktiež píšem blogy v kontexty tech. a social media. Pracujem momentálne na voľnej nohe, lebo do kancelárie sa vôbec nehodím :)

6. Od koľkých rokov bloguješ ? 
Začala som svoj blog MarinaSays (http://marinasays.com) keď som mala 19, ale prvý blog som začala v 13. Ten sa už dávno vymazal, ale bol to celkom zábavný online klebetník o ľuďoch v mojej strednej škole v Kalifornii.

7. Prečo si začala blogovať ?
Začala som písať lebo som bola nová v škole a už prvý deň ma ľudia začali ohovárať. Chcela som im to vrátiť svojim vlastným spôsobom. Mala som svoj team kamarátok čo zisťovali fakty o ľuďoch v škole a ja som o tom potom pásala. škandály čo spôsobovali moje články ma bavili a preto som v tom aj pokračovala!

8. Pamätáš si na nejaký vtipný zážitok, ktorý sa odohral pri hudbe alebo blogovaní ? 
Hahaha, tých je ale hodne veľa. Pri blogpch  sa stáva dosť často,že sa fotím sama. Dám si foťák na lavičke a používam samospúšť! No, raz keď som toto robila v parku tak išiel taký turista okolo a spýtal sa či chcem fotky! Tak ma na koniec odfotil a ešte k tomu kričal ako mám pózovať a tak. Pri hudbe sa zas stalo veľa veci čo na kamere nevidíš… napríklad v XFactore keš som spievala “Like a Virgin,” tak sa mi roztrhla spodná časť šiat. Celý večer som si potom držala šaty aby nebolo vidno tu dieru čo som vzadu mala!

9. Snívala si o tom, že raz budeš slávna ? 
Od malička som vždy bola hlučná, výrazná, iná. Pocit slávy ma prenasleduje už celý život. A aj keď ešte nie som žiadna superhviezda, užívam si to čo teraz mám a dúfam, že to raz bude aj ešte viac. Veľa dievčat píše, že som ich vzor alebo idol. A to ma veľmi teší lebo ja viem, že pre nich viem byť pozitívnyvzor. Vždy sa snažím zdôrazniť aké dôležité to je byt sám sebou.

10. Keby sa máš opísať 5 slovmi. Aké slová by to boli ?
Úprimná, dogmatická, zábavná, realistická, chytrá 

11. Plánuješ vydať nejakú pesničku či klip v blízkej budúcnosti ? 
Áno, momentálne plánujem spoluprácu s rapperom Redd Hood a duet s Katkou Scevlíkovou.

12. Súdiš ľudí podľa prvého dojmu ? :) 
Nemôžem povedať nie, lebo to robí úplne každý. Ale snažím sa skôr súdiť podľa toho ako sa správajú než jak vyzerajú. To mi príde logickejšie a pravdivejšie ako to ako sa obliekajú alebo maľujú či čo.

13. Potrpíš si na módne značky ? 
Nie som značková. Nepáčia sa mi veľké loga na tričku ani na kabelke. Mne skôr záleží na materiále a strihu. Nemám moc typicky tvar tela, takže strih je pre mňa veľmi dôležitý, či je to Terranova alebo Gucci.

14. Robíš niečo naozaj nezvyčajné ? Čo ? 
Hmmmm… maľujem si nechty na zastávke, ale to už všetci vedia. Ja viem! No, je to tak, že mám trošku traumu z objednávania jedla v reštaurácii. Radšej poviem kamoške či kamošovi čo chcem, nech to oni objednajú, lebo ja mam ztoho nervy. 

15. Keď som bola malá … ( Doplň ) 
tak som rodičom kradla soľ aby som to potom mohla cez prestávku jest. 

16. Keby si mohla, zmenila by si niečo ? 
Pár veci v osobnom živote určite, ale to nie je  realistické. Minulosť sa nedá meniť, len sa sním zmieriť a pokračovať ďalej.

17. Ak by si mohla žiť v hociktorej dobe. Ktorá doba by to bola ? Prečo ?
Ťažká otázka!! Aj keď milujem 1920-1930 roky v New York, asi by to nebolo pre mňa veľmi praktické lebo vtedy ešte bol rasizmus, a keďže nie som 100% biela ani latino, tak by som asi mala problém.  Ale tiež mám veľmi blízko srdca 1980 roky. Hudba vybuchovala elektronickými  zvukmi, všetko bolo možné ! Móda bola perfektná na moju postavu, a mohla by som byt crazy bez toho aby ma niekto súdil! Takže asi 1980s v New York City alebo Los Angeles. 

18. Čo by si chcela odkázať čitateľom tohto blogu a teda aj tvojím fans ? 
Ďakujem za prečítanie a vidíme sa čoskoro s novou pesničkou! xoxo
Dúfam, že sa vám článok páčil :) Vidíme sa na FB stránke s viac info o ďalších článkoch :) 

xoxo 
Aďka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára