City Fest 2014 - Žiar nad Hronom !!!


Ahojte :)

Tak dnes je to článok, ktorý je typický pre tento blog.Nezabudnite dať sem LIKE na FB stránku.Porozprávam vám koncertoch. jednoduchšie povedané, porozprávam vám o festivale, ktorý sa konal 9.8.2014 v Žiary nad Hronom. Všeobecný a celkový dojem bol super. Žilo to tam a všetko bolo ako malo byť !!! Páčilo sa mi a rada by som si to zopakovala !!! Milujem tieto dni !!! 
Poďme ale na podrobnosti ! Vstala som okolo 8:00 hod.. Išla som spolu so sestrou autobusom :) Cestovali sme asi hodinu a pol, no nakoniec sme úspešne prišli. Dostali sme zelené pásky hneď pri vstupe. Keď sme tam prišli, mali sme ešte čas. Takže sme si pozreli stánky, pódium a okolité atrakcie. Bolo to tam zaujímavé ... Ešte tam nikto nebol. Porobila som fotky :))) A začali vyhlasovať, že ide Dominika Mirgová ! Hneď sme pribehli so sestrou pri pódium. Veď ju chcem vidieť !!! Jej koncert bol neskutočný !!! Naozaj super ! Zabavila ! Veľmi dobre otvorila 9. ročník tohto festivalu. Dosť mi pripomínala Daru Rolins :) No Domča bola lepšia ! Naozaj ! Ten jej štýl je skvelý ! Poviete si, že len chválim ale toto malo naozaj taký účinok. Rozprúdila energiu ! Dávala hit za hitom a po koncerte sa zostala aj fotiť. Mám z nej skvelý pocit a jej manažér .. Hmn takého som ešte nestretla. Myslím to v dobrom. Ochotný odfotiť ľudí, podpiskarty, pomáhal kde sa dalo. To sa vidí málokedy a to som tých manažérov videla už veľa :) 


Ako ďalší vystupoval Bacil a Rakby !!! Tí dali naozajstnú show ! Rap je TOP a v ich podaní zaujal aj toho čo nevie o rape nič ! Rozbehli to, bavili sa s publikom a žili na tom pódiu. Bolo to najlepšie !!! Na pódiu ich bolo vidno a to sa cení !!! Na to, že vystupovali cca o 16:00 hod. tak rozbehli show a dokonale sa hodili po Dominike. Ich koncert bol prirodzený. Dominika pila pivo za pódium , počula svoju pesničku a vybehla na pódium si s nimi zatancovať. Bolo to naozaj originálne. Toto ma baví viac, než keď tam príde kapela čo má každý pohyb nacvičený. Bolo to naozaj dobré. Bacila som videla prvýkrát. No spravil na mňa dobrý dojem. 


Selfie sú naj !!! :) :* :) 

Program :) 


Potom boli nejaké kapely, ktoré ma nezaujali. Hrali dobre, no nepoznala som ich a radšej som sa išla občerstviť. Potom začal Modus. Na ten som bola zvedavá ... Hrali naozaj divne. Neviem :/ Nečakala som nič, keďže som nevedela ako hrajú. Vedela som maximálne jeden hit aj to Sklíčka dotykov. Ten hrali ako posledný. Bolo to fakt ... hmnn neviem aké slovo by som použila. Hrali tam "hviezdy". Mám fotku len s Lacom Lučeníčom. Bol v porote v 1. Slovenskej superstar. Robil to, čo vykrikoval iným. Na pódiu ho nebolo vidno, ani som nevedela kde stál. spev .. no starí chlapi. Tak by som to povedala. :) :) :) Ďalší koncert bol kapely Desmod. To som už nejako neregistrovala. Počula som to, no nechcela som byť úplne vredu v tej tlačenici. Aj tak to nie je moja obľúbená kapela a už som ich videla. Dali svoje hity a robili svoju show. Bolo to zaujímavé ... Potom bol Polemic. Tí zaujali dokonca aj mňa. Vyzerali zaujímavo keď spievali. ICH bolo vidno na tom pódiu. :) Ďalej hrala kapela - pre mňa neznáma. :) :) :) 

Potom konečne išlo Iné kafé !!! :) Óóóóóo !!! Iné kafé proste nesklame ... hrali hit za hitom. Spievali všetky hity, človek sa uvolní a zaspieva si z plných hlasiviek. Bolo to skvelé !!! Hodnotím na jednotku !!! Najviac ľudí sa zabávalo na nich. Boli neskutoční !!! Boli hoci neskoro .. no to nevadí. Čakalo sa na nich dlho ale to vôbec nezobralo na tom, že boli výnimoční, iní a úžasní !!! Klobúk dolu za ten výkon :) Na konci bol len nejaký Citrón :) Hrali na zábavu ... Tiež neboli zlí !!! :) :* :) 
.......................................................................................................................................

Boli sme si aj zacvičiť a navštívili sme aj mino zoo :) Tu sú ešte nejaké fotky ... 


O rok je 10. ročník. Sľúbil Best of zo všetkých ročníkov. Tak sa oplatí to sledovať a ak prídete tak sa možno uvidíme :) Bolo to skvelé a celý festival na mne zanechal len pozitívne škvrny. Aj keď :) Niektoré kapely som ani nepoznala. Dokopy prišlo  vraj cca 8000 ľudí !!! :) 

Dúfam, že sa vám článok páčil :) 

xoxo
Aďka


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára