Cígeľ : SNP oslavy (vatra)

Ahojte :)

ak ešte nemáte LIKE na FB stránke, tak dajte SEM !!! Pridávam tam vždy nové informácie čo sa chystá :)

Rozhodla som sa spraviť článok o tejto akcii zvlášť :) Potom by to bol dlhý článok plný zmätku, keby to nerozdelím :) Tak nebudem zdržiavať a idem na to :)

Včera 29.8.2014 som bola v Cígli na vatre SNP. Boli to také malé oslavy. Ja som tam prišla okolo 19:00 hod.. Nikto tam nebol len organizátori a to som chcela. Totiž vtedy sa najlepšie fotí vatra :D Keď sa na vás nikto nepozerá, nie ? Ja som si robila aj selfie s ňou :) Nedalo mi to ... Neskôr začali prichádzať aj ľudia :) Vatra bola zapálená o 20:00 hod.. To bolo tak akurát ... Nebolo tam vtedy veľmi veľa ľudí, no prišli neskôr. Bola tam veľká zima a fúkalo. Ja som sa zdržala do pol 1 ráno. A teraz som totálne mimo :D Ale nevadí ... Vráťme sa ale ešte k tejto akcii. Čo sa týka občerstvenia, tak bolo dobré mali klasické krčmové jedlá ako čipsy, horálky a nechýbala ani kofola a alkohol. čo ma milo prekvapilo bol fakt, že dávali guláš zadarmo. Ako vážne .. to sa stane málokde. Ten bol dobrý ale tým, že ma nepoznali, mi dávali vždy riedky. Ale tak nevadilo mi to veľmi ... Vždy sa tak zazreli do oči, nepríjemný pocit to bol. Neskôr som sa už na nich ani nepozerala. Veď nepotrebujem teraz dostať zočinu keď idem na toľko akcii. :) Kofola bola veľmi studená, len tak mimochodom :) Počas celého večera a noci nás sprevádzala nejaká živá kapela, názov som nezistila. Hrali veľmi dobre. :) Sem - tam nás prekvapil aj ohňostroj od spoluobčanov. Niektoré rakety boli naozaj pekné. :) 


Na FB stránke je album, kde je oveľa viac fotiek :) Ak chceš pozrieť fotky, klikni SEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vatra :) Najväčšia v okrese :) 


Vatra na lúke si stojí ... :) 


Pripravené stoly :) 


Už je mokrá, len nech pekne horí :) 


1. ľudia prišli :) 


Západ slnka :) Mobilová kvalita ... :) 


Stánky :) 


Občerstvenie :) 


Príprava ... :) 


Selfie s vatrou :) :) :) 


Bláznivá chvíľka a zabíjanie nudy :DDDDDDD 


Táto sa aj celkom podarila nie ??? :) 
Vatra horí :) Horí ... Horí ... 


Sme osvietení :) 
Vatra sa už rozhorela :) 


Dúfam, že sa vám článok páčila  a teším sa na ďalší :) 

xoxo
Aďka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára