Bojnice´s trip ( Bojnice so sestrou 2014)

by - 16:39:00


Ahojte :)

Tak dnes je to "článok", ktorý je na tomto blogu videný najčastejšie. Tak čo ... keď stále niekde behám. Dnes som bola s mojou sestrou v Bojniciach. Sme si spravili takú sesterskú akciu. Bolo naozaj najlepšie. Dali sme si zákusky, pozreli sme čo je nové, spravili sme množstvo fotiek, no to najhlavnejšie je to, že sme spolu strávili jedno popoludnie. Lebo všetky veci, ktoré sa dajú kúpiť sú lacné, no to čo sa nedá kúpiť je najcennejšie - je to čas. Lebo keď vám dám niekto kúsok svojho času, dá vám kúsok svojho života a seba samého. Naozaj to tak je !!! Tak si vážme čas strávený s našimi najbližšími. Niekedy je to jediné čo nám môžu dať, no je to to najhlavnejšie. Dosť  !!! Ideme na fotky :) 

Ak ste ešte nedali LIKE na moju FB stránku, kde pridávam všetky info tak dajte SEM ! Niekedy je lepšie sa pozerať na všetko zhora ... :) 


Tsss .. . bez úsmevu  :) 


Sestrička .... :) Ale jej to sekne ... 


Bojnický Dinopark :) 


Vierka pri zámku ... :) 


Takú aspoň jednu spoločnú pri zámku ...:) 


Keď sme spolu všetko ide ľahšie :) 


Každý musí mať fotku na ceste :D 


To je Cyril a vzadu je Metód ... no ale prečo má potom meč ??? :D 


Pri peknom pozadí :) 


Lekná .... lekná ... lekná ... :) 


F*ck haters !!! 


Pri zámku .... :) 


Taká profilová :) 

Dúfam, že sa vám článok páčil :) Teším sa na ďalší :) Viac info cez školu budem pridávať na FB stránku :) 

xoxo
Aďka

You May Also Like

0 komentárov

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.