Rozhovor s youtuberkou ..... Evs Lok

Ahojte :)

Tak dnes vám predstavím jednu z najlepších youtuberiek na Slovensku a Česku. Jej optimizmus je veľmi očarujúci a zaujme na prvý pohľad. Toto dievča je výnimočne, dosiahla neuveriteľný počet odberateľov na YT. Klobúk dole ... 


Meno: Evs Lok 
Dátum narodenia: 23.júna 1995 
Obľúbená farba : nemám 
Obľúbené pitie : čistá voda 
Obľúbené jedlo : Mozarellový šalát, cestoviny alebo čína 
Obľúbená speváčka : Lana del Rey
Obľúbená youtuberka : nemám 
1. Čo ťa priviedlo k natáčaniu na YT ? 

Keď som mala cca 10-11 rokov, tak som si založila blog o celebritách.. takto sa mi striedali blogy. Keď som nastúpila na strednú založila som si blog s outfitmi a začala som sa lepšie (omnoho lepšie) obliekať. Po 3 rokoch ma to nenapĺňalo, tak som blogovala už len z času na čas. Začala som sledovať youtube a dodnes neviem ako som našla tie videá. Strihanie videí ma bavilo už dávno predtým (asi je to spojené s fotografovaním), tak som to chcela vyskúšať. Nahrala som svoje prvé video a postupne ďalšie, ďalšie...a nejak sa to uchytilo :) 

2. Máš nejaký sen spojený s YT ? 

Mojím snom bolo dosiahnúť 1000 odberateľov, čo sa už stalo. Chcem sa tomu venovať hlavne aj v budúcnosti, baví ma to a napĺňa, tak snáď budem v youtube svete ešte dlho. 
3. Aký je tvoj najlepší zážitok z natáčania ? 

Scéna s kladivom (video makeup inšpirovaný Miley Cyrus). Strašne som sa pri tom natáčaní nasmiala! haha :)

4. Ktoré sú tvoje obľúbené youtubové kanále ? 

Youtube je obrovská a rýchlo rozvijajúca komunita. Tým chcem povedať, že istý čas som milovala Bethany Mota, potom Meredith Foster.. obe sú dosť slávne, no videá pridávajú už len zriedka. Mám radšej tých youtuberov, ktorí pridávajú pravidelne. Momentálne rada sledujem Zoellu, ktorá v júni každý deň vloguje, takže sledujem jej kanál s vlogmi
5. Keby si mohla, zmenila by si vo svojom živote niečo ?

Nie. Mám rada svoj život, taký aký je.

6. Čo a kto ti pomohol vysporiadať s hatermi ? 

Haha. Ja som so sebou veľmi vyrovnaná, takže haterov neriešim. Zvyčajne mi píšu na ask.fm pod anonymom (kedysi mi písalo jedno a to isté dievča), vymýšľajú si všetko možné a nevedia si obhájiť ani to prečo ma nenávidia. Ja v tom nevidím zmysel. Keď sa mi niečo nepáči - nesledujem, neriešim. Im ide len o to, aby človeka nahnevali/urazili. Zvyčajne majú problém sami so sebou, prípadne sú len závistliví.
7. Chystáš sa na ´podobnú akciu ako je LP turné ? 

Ak by ma pozvali na LP turné rada by som išla, no neplánujem nič. Teda určite nejaký zraz v Žiline a Banskej Bystrici, ale to je zatiaľ vo hviezdach.

8. Čo by si poradila ľuďom, ktorí chcú natáčať ? 

Ak vás to bude baviť a napĺňať – CHOĎTE DO TOHO! Vykašlite sa na možné reakcie okolia a strach. Skúste to a uvidíte, čo sa z toho vyvinie.
9. Čo by si odkázala čitateľom tohto blogu ? 

Všetci ste super, som vďačná za každého jedného odberateľa

10. Ako vidíš svoju budúcnosť? Máš nejaké ciele, ktoré by si chcela dosiahnuť ?

Chcem byť zdravá, šťastná a podobné „kecy“.. Čo sa týka kariéry, chcela by som pracovať v cestovnom ruchu a dostať sa do zahraničia. Vo voľnom čase sa chcem venovať stále fotografovaniu a youtubu. :)

Ďakujem Evs Lok za rozhovor :) Prajem ti veľa šťastia, NECH sa ti darí a veľa úspechov pri natáčaní :) 

LINK na kanál Evs Lok : https://www.youtube.com/user/EvsLok :) 


xoxo
Aďka

2 komentáre: