Outfity podľa Aďky

Ahojte :) Tak dnes vám ukážem nejaké tie outfity. V tomto čase som na tábore v Čechách. Dúfam, že sa vám článok páčil a  pozriete si aj iné články, prípadne začnete sledovať tento blog. Budem naozaj rada ... Viem, že ich nie je veľa, ale ako sa hovorí " Niekedy je menej viac .. ". 
Prvý outfit je určený pre športové povahy. Ja sama sa cítim v športových veciach pohodlnejšie. Veci mám už dlhšie tak neviem, kde som ich nakupovala  a koľko stáli. Sú ale z príjemnej látky a majú naozaj dobrú kvalitu. Takýto outfit by som zvolila niekde na prechádzku s priateľmi. 
Druhý outfit som zvolila šaty. Sú trošku formálne, ale ako som hovorila, v športovom sa cítim lepšie a preto sú aj tieto šaty také ľahšie - športovejšie. Sú naozaj tenké, ľahké a hlavne veľmi pohodlné. Topánky sú elegantné so striebornou ozdobou po celom boku topánky. Sú pohodlné, no je lepšie keď ich zvolí človek, ktorý už má nejakú prax s vyššími opätkami. 
Aj tretí outfit je zvolený k športovejšiemu štýlu. Nohavice sú s vysokým pásom, majú mašľu na prednej strane. Pás je tvorený širokou gumou. Tričko je športové s čiernymi kockami :D Topánky majú striebornú brošňu a sú naozaj pohodlné. 


To je na dnes odo mňa všetko. Dúfam, že sme sa v niečom zhodli. Teším sa na ďalší článok. Do skorého čítania ... 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára