Detva 2014 - Folklórne slávnosti

Ahojte :)

Tento víkend som absolvovala folklórne slávnosti v Detve. Bolo to naozaj epické. Všetko dobre skončilo, nikto sa nezranil a to je podstatné. Ale ideme pekne od začiatku. 

Piatok som vyštartovala už o 6 hodine ráno. Na miesto som prišla okolo 7:00 hod.. Všade bol chaos. Usporiadatelia tam ani ešte neboli. Prišli cca o 8:00 hod.. Všade boli nahnevaní stánkari a obehovali ľudí, ktorí to mali celé na starosti. My sme mali celkom dobré predajné miesto. Program bol super ! Stretla som aj ľudí z Prievidze. Hádam si ma nevšimli. :))) 

Celé 3 dni boli skvelé. Neboli problémy. Spali sme v aute. :)))) A bolo to dosť epické. Počasie bolo geniálne. Mali sme krásne slnečno, bez oblakov a ani lístok sa nepohol. Ľudí bolo veľmi veľa. Naozaj veľa !!!! 


Celkový dojem bol veľmi dobrý. Detva a jej okolie, kde sa konali folklórne slávnosti bolo super. Krásna príroda a pódium bolo tiež veľmi pekné. 

Najlepší zážitok ??? 

Neviem či sa to dá nazvať najlepším zážitkom, ale musím sa s tým podeliť. Vedľa nás boli jedny ľudia z ČR. Boli od rána problematický, organizátorov nerešpektovali a stále mali nejaký problém. Ku mne boli milí, dostala som aj drť zadarmo. :))) Ale kde je teda problém ??? Oni od piatku hovorili organizátorom, že nemajú peniaze a zaplatia neskôr. Oni im verili a tak čakali. V noci zo soboty na nedeľu sa zbalili a odišli BEZ ZAPLATENIA. Keby im tá drť nešla, ale zarobili veľmi veľa. Veď som vedľa nich stála !!! Fakt nechápem ľudí, ktorí sú takýto. Nechápem ... 

Ďalší pomerne zaujímavý zážitok je z konca jarmoku. Organizátorka, ktorá dávala miesta stánkarom behala po jarmoku. Od stánku k stánku s nádejou, že jej niečo dotyčný dá. Mala plné ruky. Áno, aj my sme jej niečo dali. :))) Ale bola to príjemná osôbka. 

Tu sú nejaké fotky :) 


xoxo 

Aďka :) 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára