Chaos alebo Festival Dohoda Bojnice 2014 !!!

Ahojte :)

Včera 19.7.214 sa konala v Bojniciach Dohoda. Ja som bola nadšená, keď som zistila, že sa jej zúčastním. To som ale ešte nevedela, že to bude takýto chaos. Bola som prekvapená, no záporne. Navštívila som už niekoľko festivalov, vrátane festivalu v Žiari nad Hronom, kde sa zúčastňuje pravidelne 10 000 ľudí. Ten je najlepší  - odporúčam !!! Ale vráťme sa k festivalu Dohoda. Moja rodina išla predávať POP- CORN. Už piatok sme si museli prísť postaviť stánok. Čo sa nám nezdalo veľmi zvláštne. Všetko som sa piatok dohodli, so všetkým sme súhlasili. Žiadny problém. Prišla sobota ...Hneď od rána boli problémy. Presunuli nám stánok, voda nám tým pádom tiekla pomaly cez stánok. Neskôr sa na pár chvíľ zhoršilo počasie a pršalo. Najväčší gól bolo zákulisie. Boli VIPky. Zákulisie oddeľoval od ostatných ľudí 2- metrový plot, ktorý mál plagáty, reklamy a takéto záležitosti. Takže normálny ľudia nemali možnosť vidieť vystupujúcich. Bolo to naozaj nefér. Viem, ľudia si zaplatili aby ich stretli, ale mohli spraviť možnosť autogramiády a nie takto. Fakt ! Veľa ľudí nadávalo ... Ani ja nemám fotky s celebritami, ani som nevedela, že sa dajú VIP vstupenky kúpiť. A nebola som jediná. Ďalší prúser bol keď Richadr Muller neprišiel, mal nejakú chorobu. Dobre ... nevadí nahradil ho raper Kali. Pre mňa lepšie :)  Ešte som ho nevidela. :))) 

Čo sa týka vystupujúcich a programu. :) Majk Spirit veľký TOP :* Najlepší !!! Rovnaké pesničky ako v kluboch ale to v§bec nevadilo. Páčilo sa mi to. Pri šom sa odreaguješ a ani nevieš ako :))) Super ... Mal aj hosťa Otisa. :) Proste geniálny koncert. Najlepšie vyvrcholenie :) 

Celeste Buckingham .... toto dievča malo niečo v sebe :))) Myslím to v dobrom. Bola šialená a zabavila ľudí.Stále sa smiala !!! :) Všetci vraveli, že nie je triezva. :) Čo narobíme ... venovala pesničku aj svojmu ex frajerovi Martinovi Harichovi. :) Vykrikovala jeho meno a takto :D Zaujímavý koncert. Ja som ju videla prvýkrát v živote :) Dojem ??? No, tak zaujímavý. :))))) 

4D ... tak títo boli dobrí !!! Nepoznám ich pesničky ale zabavili, tak isto  Helenine oči a iné kapely. Zabavili !  Bolo všetko super. Niektoré boli pre mňa moc hlučné. :) Ale tak niekto to má rád ... :))) 


Čo sa týka organizovania. Organizovala to táto firma. Dali nám pásky. Všetci sme boli rozdelení na sektory a každý mal inú farbu pások. Návštevníci boli červení, ružoví bili VIP a podobne.Späť k organizovaniu ... trošku to preorganizovali. Nemali smetiaky, zle ozvučené - všetko dunelo. WCka nekonečná rada, všetko bolo ohradené, nič sa tam nedalo robiť. Chýbalo niečo pre deti. Museli sme tam byť o 8:00 hod.. Opekali sme sa tam, večer nám  zas bola zima. Prišla som domov o 3:35 hod.. SBSkari kontrolovali pásky ešte ráno. Katastrofa ... nedalo sa baliť a nič poriadne sa tam už nerobilo. Nebudme čakať do posledného človeka...Snažili sa všetko zvládnuť, no nepodarilo sato. Zlyhali na maličkostiach ... Ach ... nemám čo viac k tomu povedať. Aspoň, že mali program čo vyhovoval môjmu žánru. Stretla som tam aj spolužiakov. Pokecali sme možno viac ak v škole :))) 

Fotky z Dohody : To je všetko na dnes. :) Nezabudnite dať likes na moju stránku na FB, kde je viac info : 

 LINK : Stánka na FB :) ( KLIK !) :)) 

xoxo 
Aďka :) 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára